DJI Osmo Pocket

DJI Osmo Pocket

Je kapesní stabilizátor s vestavěnou kamerou, který kombinuje mobilitu a stabilitu. Je vybaven kamerou pořizující 12MPx snímky a video v rozlišení 4K/60fps. Dotyková obrazovka zobrazuje živý náhled a umožňuje veškeré nastavení kamery a závěsu.
Kód: ACOSDJIOSP001 EAN: 6958265178849 Part No.: DJI0640
9 690 Kč
8 008 Kč bez DPH

Prodej ukončen
DJI OSMO Pocket

Kapesní stabilizátor s vestavěnou kamerou.DJI OSMO Pocket kombinuje mobilitu a stabilitu v jednom zařízení. Je vybaven kamerou pořizující fotografické snímky v rozlišení 12 MPx a video v rozlišení 4K/60 fps. Vestavěná dotyková obrazovka zobrazuje živý náhled z kamery a umožňuje veškeré nastavení kamery a závěsu.
 

S nejmenší ruční kamerou s 3-osou stabilizací Osmo Pocket od DJI se každá chvíle může změnit ve filmový zážitek. S Osmo Pocket můžete během několika vteřin sdílet své zážitky odkudkoli, kdykoli. Osmo Pocket z vašich momentek vytvoří dech beroucí obrazy života. Díky 1/2.3 palcovému snímači se zorným úhlem 80° a clonou f/2.0 pořizuje fotografie s ohromujícími detaily. Videa v rozlišení 4K/60 fps s datovým tokem 100 Mbps a fotografie 12 MP s 1.55 pixely stojí vždy za sdílení.K produktu je k dispozici zcela nová aplikace DJI Mimo, která umožňuje v režimu Story vytváření videoklipů v profesionální kvalitě. K dispozici jsou i inteligentní režimy jako Active Track, Panorama, Motionlapse a Timelapse, které poskytují vše, co potřebujete k vytvoření dokonalých výstupů.


  

ActiveTrack
Prstem označte objekt a funkce Active Track jej začně inteligentně sledovat. V režimu Selfie se automaticky spustí FaceTrack, který vás udržuje v záběru.

3x3 Panorama
Funkce pro fotografování dech beroucích krajin. 3x3 Panorama pořizuje snímky ve vysokém rozlišení a s ohromujícími detaily.

Motionlapse
Krásný den zachytíte v jediném záběru. Funkce Timelapse změní hodiny ve vteřiny, pohyb kamery pak dodá záběru dramatický efekt.

Nightshot
Osmo Pocket automaticky detekuje a nasvítí scénu se zhoršenými světelnými podmínkami pro dosažení správné expozice. Dále můžete pořizovat 2-3 vteřinové expozice bez stativu v režimu PRO.