Kód: SECADJP200050
Produktové číslo: CP.OS.00000146.01
EAN: 6941565906410

DJI Pocket 2

Kompaktní kamera se stabilizátorem • focení v kvalitě 64 Mpx • filmování a natáčení videí v rozlišení až 4K/60fps • HDR • až 8násobný zoom • exkluzivní obrazová stabilizace na třech osách • ultra plynulé záběry i při nejprudších pohybech • systém ActiveTrack 3.0 • funkce aut. sledování obličeje • bohaté množství kreativních režimů – Stories, FPV, Motionlapse, 3×3 Panorama, Nightshot • DJI Matrix Stereo – dynamický záznam zvuku přizpůsobený scénám • ultra přenositelný design • DJI Mimo

Detailní popis
9 990 Kč
8 256 Kč bez DPH

Kompaktní kamera se stabilizátorem DJI Pocket 2

  • Pořizujte profesionální selfies a ultra plynulá 4K videa kdykoliv a kdekoliv
  • 3osá stabilizace dokonale zachytí i ty nejdynamičtější akce
  • Během natáčení se v reálném čase přizpůsobuje vašim pohybům a gestům
  • ActiveTrack 3.0 – bleskurychlé odezvy a automatické sledování tváří
  • Famózní módy Stories, Nightshot, Motionlapse, 3×3 Panorama a FPV
  • DJI Matrix Stereo – pohlcující prostorový záznam zvuku dynamicky uzpůsobený scénám
  • Rozšířené možnosti ovládání a kreativních úprav v mobilní aplikaci DJI Mimo
  • Mimořádně kompaktní a lehká konstrukce
  • Podpora microSD karet o kapacitě až 256 GB
  • Až 140minutová výdrž na jedno nabití (dobití do plného stavu za cca 73 min)

Pohyb. Vzrušení. Magie. DJI Pocket 2.

Zachyťte ty nejkouzelnější okamžiky s kamarády a rodinou, omračte followery spektakulárním, nesmírně autentickým contentem, definujte nový styl inspirativními vlogy a selfíčky a vymáčkněte ze svého života opravdové maximum. Cestování, adrenalinové sporty, divoké noční akce, dovádění s domácími mazlíčky i ty nejvšednější chvíle – s vestavěnou, plně stabilizovanou kamerou DJI Pocket 2 zapečetíte všechny stopy času v naprosto luxusních kinematografických konturách. Inovacemi nabitý hit z dílny DJI pracuje s pokročilým gimbalem, jenž je mistrně stabilizovaný hned na třech osách, takže budete mít super plynulé záběry s dokonale vykreslenými dynamickými scénami a prudkými pohyby vždy na dosah ruky. Pocket 2 podporuje microSD karty o kapacitě až 256 GB a vyniká rovněž podporou platformy HDR, která mistrně vykresluje jednotlivé expoziční úrovně daných záběrů, aby vzácné momenty zářily vždy těmi nejživějšími a sytými detaily.

Život plný barev.

Kapesní stabilizátor s vestavěnou kamerou DJI Pocket 2 je povinností takřka pro každého, koho láká úžasná dostupnost a originalita minimalistické mobilní tvorby. A přestože je Pocket 2 výjimečně kompaktní, s výstupními standardy nezůstává nikterak pozadu – překrásné fotky vynikají fenomenálním rozlišením 64 Mpx, zatímco videa můžete natáčet v kvalitě až 4K při 60 snímcích za vteřinu (k dispozici rovněž 2.7K a Full HD). Funkce ActiveTrack 3.0 garantuje v reálném čase brilantní odezvy včetně automatického sledování všech tváří v záběru a zajišťuje rovněž možnost ovládání skrze populární gesta. Outdoorová kamera DJI Pocket 2 se vždy dokonale přizpůsobí všem vašich pohybům, a nadto si vás získá i řadou inspirativních kreativních režimů, kupříkladu časosběrem, nočním módem nebo funkcí trojité panoramy. Obrovským benefitem je pak systém DJI Matrix Stereo pro neuvěřitelně realistický, daným scénám uzpůsobený stereofonní záznam audia (Pocket 2 upravuje směr zesílení zvuku tam, kam kamera míří) či kupříkladu možnost až 8násobného zoomu. DJI Pocket 2. Nekonečně mnoho námětů. Kouzla jako na dlani.

Vyobrazení je pouze ilustrativní.

Pokročilé

Typ paměťové karty Micro SD
Max. velikost SD karty (GB) 256

Video

Podporované video formáty H.264
Podporované foto formáty JPEG
Max. dosažitelná snímková frekvence (fps) 60
Max. snímková frekvence při max. rozlišení (fps) 60
Ozvučení videa Stereo
Max. rozlišení videa 4K (4096x2160)

Obecné

Barva Černá
Hloubka (mm) 30
Hmotnost (g) 120
Šířka (mm) 38
Typ Outdoorová
Výška (mm) 124,7

Vlastnosti

Rozlišení snímače (Mpx) 64
Typ snímače CMOS
Stabilizace obrazu Ano
Úhel záběru (°) 93
Voděodolnost do (m) 60
Optický zoom (x) 8
Dotykový displej Ano

Baterie

Akumulátorové napájení Ano
Typ akumulátoru LiPo 1S

Vážíme si spokojenosti našich zákazníků

Vše proběhlo v pořádku, nemám výhrady.

Ověřený zákazník
18.09.2023

Nakupuji zde opakovaně, vždy vše v naprostém pořádku, komunikace probíhá v pohodě, zboží vždy pečlivě zabalené a dorazí to naprosto turbo!

Ověřený zákazník
15.09.2023

Rychlost, spokojenost s doručením.

Ověřený zákazník
05.09.2023

OK

Ověřený zákazník
20.08.2023

Nakupoval jsem asi podruhé a stejně jako u prvního nákupu, bylo vše v pořádku. Zboží bylo doručeno rychle a bylo pečlivě zabaleno .

Ověřený zákazník
15.08.2023

S obchodem jsem velmi spokojený, určitě nebudu mít problém nakoupi znovu :)

Ověřený zákazník
14.08.2023

Zboží mi bylo doručeno hned následující den, i když jsem objednával relativně pozdě odpoledne. Nakupuji zde už podruhé a opět vše proběhlo ukázkově. Obchod mohu jen doporučit.

Ověřený zákazník
03.08.2023

Aktuální iPad Pro za 75% RRP

Ověřený zákazník
03.08.2023

Fast but poor communication

Ověřený zákazník
31.07.2023

Objednala jsem si zboží s tím, že dorazí 13.7. (Na stránkách i při dokončení nákupu to bylo jasně uvedeno). Normálně datum neřeším, ale teď pro mě bylo extrémně důležité, protože v dalším týdnu se chystáme pryč. 13.7. Nic, volám na zákaznickou linku - ochota 0, zboží nejde nikde vyzvednout, nejde změnit doručení/vyzvednutí, prostě si musím počkat, než mi ho kurýr z DPD doručí. Ještě ten den (13.7.) jsem dostala zprávu, že zboží bude ten den předáno dopravci a doručené do 1-2 pracovních dnů (svitla ve mě naděje, že DPD je rychlé a že když ve čtvrtek vyzvedne, v pátek doručí. V ten den ale zboží přepravci určitě předáno nebylo, DPD při převzetí zboží totiž posílá email, který dorazil o den později a k mé smůle to znamená, že objednané zboží dorazí až v pondělí v příštím týdnu, kdy už ale nebudeme doma a budu čekat dalších několik týdnů, než budu moci zboží používat. Chápu, že se něco může zdržet pokazit, to se děje, ale vadí mi neochota a laxnost. Před dvěma měsíci jsem objednávala zboží a měla jsem ho do druhého dne. Eshop určitě není špatný, myslím, že jsem měla jen smůlu, hlavně na lidi…..

Ověřený zákazník
15.07.2023
Všechny recenze