DJI RS 2 Pro Combo

DJI RS 2 Pro Combo

Tento profesionální kamerový stabilizátor vám umožní zachytit filmové záběry, které jsou úžasně plynulé, stejně jako statické snímky, které jsou dokonale ostré.
Kód: SEGBDJIRS2PC050 EAN: 6941565901569 Part No.: CP.RN.00000094.02
24 999 Kč
20 660 Kč bez DPH
Prodej na splátky
Splátková kalkulačka
Skladová dostupnost
NENÍ SKLADEM

DJI RS 2 Pro Combo

Neobyčejný stabilizátor. 

Bezkonkurenční řešení pro kinematografii

Kvalitní stabilizátor DJI, který je dokonalým nástrojem pro dynamickou kinematografii. Koncipován pro CSC a DSLR fotoaparáty. Díky robustní konstrukci z uhlíkových vláken zvládne zatížení až 4,5 kg. Disponuje 1,4“ barevným dotykovým displejem a integrovanou baterií s možností rychlonabíjení, která vydrží až 12 hod v provozu.


Navržen pro profesionály

Celkový design, každá část a funkce, jsou navrženy tak, aby poskytovaly maximální stabilizaci vašeho fotoaparátu. Zkrátka DJI RS 2 je vytvořen tak, aby s vám bez problému zvládl všechny oblasti filmové tvorby. Díky nízké váze 1 kg a celkové nosnosti až 4,5 kg můžete vzít RS 2 prakticky kamkoliv, kam berete svou techniku. Monokoková konstrukce z kvalitních uhlíkových vláken dodává stabilizátoru neuvěřitelnou odolnost a lehkost. Dvouvrstvá montážní deska je kompatibilní s většinou fotoaparátů. Vyvážení zařízení můžete regulovat pomocí otočného knoflíku a nechybí ani možnost zafixování ramen Axis Locks.  

Dotykový LCD displej

Pomocí plnobarevného LCD displeje s dotykovým ovládáním můžete rychle nastavit parametry a vlastnosti stabilizátoru. Přímo z dotykové obrazovky rovněž získáte přístup k technologii ActiveTrack 3.0. Tato zabudovaná technologie umožňuje sledovat objekt díky zdrojovému signálu z kamery. Dejte více prostoru svojí kreativitě.


Pohodlné ovládání a stabilizace

Integrovaný přední volič umístěný nad spouští umožňuje jednou rukou kontrolovat zaostření scény a vylepšuje funkci ostřícího kolečka pro přesnější zaostření a zoom přímo z rukojeti stabilizátoru DJI RS 2. Stabilizační algoritmus Titan umožňuje zachytit mnohem plynulejší záběry, než bylo dříve možné. A pokud to stále není dost, tak Super Smooth vám zajistí kompenzaci mikro pohybů a zvýší točivý moment. Dokáže stabilizovat dokonce i 100 mm zoom objektivy.  

Rychlé nabíjení

Odnímatelný grip BG30 je vybaven vestavěnou LiPo baterií s kapacitou 1 950 mA, která disponuje výdrží 12 hodin. Akumulátor můžete nabíjet nezávisle na stabilizátoru a díky funkci rychlého nabíjení zajistíte 2 hodiny provozu po pouhých 15 minutách dobíjení.


Ostření

Pro co nejpřesnější ostření a zoom přímo z rukojeti RS 2, je zde integrovaný přední regulátor nad spouští, který celkově vylepšuje funkce ostřícího kolečka. Senzory ToF využívané stémem 3D Focus slouží k měření vzdálenosti mezi objektivem a zaznamenávaným objektem. Touto cestou dosáhnete maximálně ostrého obrazu i při menší hladině osvětlení. Díky tomuto systému budete moci používat rychlé automatické zaostřování na manuálních objektivech s velkou clonou.  

Přenos videa

WiFi vysílač RavenEye přenáší video ve Full HD rozlišení a umožňuje dálkové ovládání parametrů fotoaparátu či technologie ActiveTrack 3.0 až na vzdálenost 100 m s prodlevou pouhých 50 ms. Funkce RavenEye rovněž v reálném čase přenáší obraz z kamery přímo na displej vašeho mobilního zařízení s nainstalovanou aplikací Ronin.


Obsah balení

V balení najdete bohaté příslušenství: Stabilizátor, přepravní obal, BG30 Grip, USB-C nabíjecí kabel (40cm), popruh na upevnění objektivu, rozšířenou rukojeť/stativ, rychloupínací desku, ovládací rukojeť, podstavec kamery, multikamerový ovládací kabel (USB C, 30cm), multikamerový ovládací kabel (Sony Multi, 30cm), multikamerový ovládací kabel (Micro USB, 30cm), multikamerový ovládací kabel (Mini USB-C, 30cm), 3 popruhy se suchým zipem, 2 upevňovací šrouby kamery 1/4"-20, RSA/NATO kryt portu a šroub 1/4"-20. 
Obecné
  • Typ: Stabilizátor
  • Určení: Pro fotoaparát
Vlastnosti
  • Se stabilizací