DJI - Spark Alpine White + Ovladač

DJI - Spark Alpine White + Ovladač

DJI Spark je ultrapřenosný a snadno ovladatelný kamerový dron, který se ti vejde do dlaně nebo malé tašky. Max.rychlost 50 km/h, dosah až 2 km a letovou dobou 16 min nabízí nejlepší kombinaci výkonu a přesnosti. Balení obsahuje dálkový ovladač!
Kód: ACOSDJISPW001 EAN: 6958265146176 Part No.: DJIS0200TX
12 990 Kč
10 736 Kč bez DPH

Prodej ukončen
DJI Spark

Využij příležitosti.Ultrapřenosný a snadno ovladatelný kamerový dron DJI Spark má všechny technologie DJI jako Gesture Control, ActiveTrack a Obstacle Avoidance. Jeho pohyb můžeš řídit pohyby rukou nebo aplikací DJI GO 4 na iPhonu nebo iPadu. Když máš Spark po ruce, můžeš fotit dronies a krajinky, kdykoli se ti naskytne dobrá příležitost. Nově v balení dálkový ovladač zdarma!
Spark váží méně než plechovka limonády, takže se ti pohodlně vejde do dlaně nebo malé tašky. S maximální rychlostí 50 km/h ve sportovním režimu, dosahem až 2 kilometry a letovou dobou 16 minut nabízí nejlepší kombinaci výkonu a přenosnosti.Spark snadno vypustíš z dlaně. Funkci FaceAware stačí jen během 25 sekund od zapnutí rozpoznat lidský obličej. Potom Spark vzlétne a začne se vznášet. Palm Control umožňuje řídit jeho pohyb jednoduše gesty dlaní. A když zamáváš, udělá ti Spark fotku - dronie. Na záběry krajiny můžeš použít aplikaci DJI GO 4 na iPhonu nebo dálkový ovladač s delším dosahem.Díky mechanickému gimbalu a technologii UltraSmooth pořizuje Spark stabilní kinematografická videa v rozlišení 1080p při 30 fps a 12MP fotky. Protože má Spark velké pixely, je vysoce citlivý na světlo a přesně zachycuje barvy.

Vyber v aplikaci DJI GO 4 rychlý záběr - Rocket, Dronie, Circle nebo Helix. Výpravná videa automaticky natočíš, i když s dronem letíš poprvé. Spark pomocí technologie ActiveTrack rozpoznává subjekty, přirozeně je sleduje a udržuje je v záběru.Spark se přesně vznáší a automaticky přistane poblíž místa vzletu, takže máš při letu vždycky jistotu. Taky dokáže vnímat překážky v cestě a automaticky se jim vyhýbá.

Aplikace DJI GO 4 na iOS zařízení obsahuje šablony pro automatický střih a širokou paletu filtrů. Rychle sestříhej záběry a hned video nasdílej na Facebook, YouTube, Twitter, Instagram a další.

Technické specifikace

  • Rozměry: 5,5 x 14,3 x 14,3 cm
  • Hmotnost: 300 g
  • Zdroj energie: Energie z baterií
  • Baterie: Dobíjecí lithium-iontová polymerová
  • Typ vstupu: Micro USB