DJI Tello Boost Combo(Global)

DJI Tello Boost Combo(Global)

Max. letová vzdálenost: 100 m, Max. doba letu: 13 min, Stabilizace: Elektronická, Fotoaparát: 48 Mpx, 720p video
Kód: SEDRDJITBCG050 EAN: 6958265178535 Part No.: CP.TL.00000040.01
4 190 Kč
3 463 Kč bez DPH
Prodej na splátky
Splátková kalkulačka
Skladová dostupnost
SKLADEM

Tello Boost Combo

Micro selfie dron. 

Kdo umí, ten umí

Dron Tello je vyroben firmou Ryze Tech ve spolupráci s firmami DJI a Intel. Tyto dvě společnosti totiž spojily své síly a přišly na trh s úžasnou novinkou, která je lehká, svižná a dobře se ovládá mobilním telefonem. Zkrátka ideální dron pro začátečníky!


Lehká a inteligentní váha

Tello váží pouhých 80 g, a i přes svou miniaturní velikost se může pochlubit až 13minutovou výdrží ve vzduchu. Dron Tello má dvě antény, díky nimž je přenos videa mimořádně stabilní a vysokokapacitní akumulátor nabízí zajímavé letové časy. Maximální rychlost dronu pak je 28,8 km/h. O všechny výpočetní procesy a skvělý obrazový výstup se stará procesor Intel Movidius Myriad 2 VPU. Užijte si tak bez problémů pohled na svět z nových vzrušujících perspektiv!  

Zachyťte skvělé fotky a videa

Dron Tello je vybaven vysoce kvalitním procesorem, pořizující neuvěřitelné fotografie a videa. Dokonce i když nevíte, jak letět, můžete nahrávat pro-level videa ve fukci EZ Shots a sdílet je na sociálních sítích z vašeho chytrého telefonu. Nechybí elektronická stabilizace obrazu pro zachycení kvalitních a nerozmazaných snímků. Chytrý dron Tello disponuje kamerou s HD rozlišením 720/30p, fotografie pak pořizuje v rozlišení 5 Mpx. Úhel záběru je 82,6° a nechybí ani EIS, elektronická stabilizace obrazu. Funkce EZ Shots umožní nahrávání koordinovaných krátkých videí v režimech Circle, 360° Up & Away. S možností FPV (First Person View) náhledu v HD kvalitě je pak podporován přenos na vzdálenost až 100 metrů. Bezvadný a stabilní přenos obrazu a veškerých vašich pokynů zajišťují dvě výkonné antény SmartSwitch 2.


Jednoduché a bezpečné ovládání

Létejte s důvěrou! Dron Tello je lehký, avšak velmi odolný v kombinaci s bezpečným softwarem a hardwarem. Můžete provádět různé triky, vývrtky a mnoho dalšího. Dron umí automatický vzlet / přistání – jediným dotekem na displej. Disponuje ochranou nízkého napětí baterie (výstražné upozornění, když je baterie vybitá), systémem Failsafe – bezpečné přistání, i když ztratíte spojení nebo Vision Positioning Systém – inteligentní technologie, která usnadňuje přesné vznášení. Zajímavostí je Bounce Mode, kdy dron Tello automaticky vzlétne z ruky a zase na ní přistane nebo pro začátečníky režim Throw & Go, kdy začněte létat tím, že jednoduše hodíte dron Tello do vzduchu. Nechybí ani podpora VR brýlý a virtuální reality. Létání nikdy nebylo tak zábavné a snadné jako nyní!  

Učte se

Hra je důležitou součástí výuky. Dron Tello je programovatelný v programu Scratch, kódovací systém vyvinutý společností z MIT umožňuje dětem i dospělým naučit se základy programování v zábavné formě. Pokud jste pokročilejší uživatel, můžete také vyvíjet softwarové aplikace pro Tello pomocí sady Tello SDK.


Obsah balení

Balení tohoto úžasného dronu obsahuje vše potřebné: Dron Tello, 8 vrtulí, sada ochranných oblouků, 3x Baterie, nabíjecí adaptér pro 3 aku, USB kabel. Staňte se tak dokonalým profesionálem a stříhejte filmy doslova v hollywoodském stylu! 
Pokročilé
 • Max. letový čas (min): 13
 • Max. doba provozu dronu (min): 13
 • Maximální dosah přenosu (km): 0,100
 • Maximální rychlost (km/h): 15
Obecné
 • Maximální rozlišení foto (Mpx): 5
 • Hmotnost dronu (g): 80
 • Druh kamery: Integrovaná
 • Ovládání dronu: Mobilem
 • Typ dronu: Kvadroptéra
 • Maximální rozlišení videa: HD (1280×720)
Vlastnosti
 • Skládání
Funkce
 • Funkce stabilizace obrazu: Elektroniká
 • Funkce autopřistání: ANO
 • Funkce autostartu