Eightcups chytrá láhev - bílá

Eightcups chytrá láhev - bílá

Chytrá láveh Eightcups poskytuje nejjednodušší cestu k dodržení správného pitného režimu. Pomocí aplikace a barevných diod Vás upozorní pokud se právě zapomenete napít. Funguje s aplikací Zdraví a kde budete mít skvělý přehled o Vašem pitném režimu.
Kód: APOSEISMBO001 EAN: 8809484270099 Part No.: EC-W001
2 799 Kč
2 313 Kč bez DPH

Prodej ukončen
Chytrá láhev Eightcups

Pravidelný přísun tekutin.Dodržování pitného režimu je pro řadu lidí stále neznámou věcí. Lidské tělo vylučuje vodu mnoha způsoby a z toho důvodu je potřeba ji pravidelně doplňovat. Správným pitným režimem předcházíte řadě zdravotním a psychickým problémům, například bolestem hlavy, únavě, lépe se soustředíte a dokonce budete i dobře vypadat. S pravidelným přísunem tekutin vám pomůže chytrá láhev Eightcups, která vás během dne upozorní, že byste se měli napít. Každý váš lok je analyzován a výsledné statistiky za poslední dny a měsíce naleznete v přehledné aplikaci. Eightcups má i režim mytí, takže se nemusíte obávat, že by výsledky vašeho pitného režimu byly nějak zkreslené. Chytrá láhev se přitom nabíjí bezdrátově pomocí jednoduché základny. Na jedno nabití vydrží láhev až týden v provozu.

Pozor na dehydrataci. Nikdo asi již nepochybuje, jak důležité je dodržovat pravidelný pitný režim, tedy v pravidelných dávkách rozložených do celého dne vypít minimálně 2 litry tekutin, v horkých dnech raději ještě více. Ne každému se to ale daří, protože to vyžaduje značnou porci sebekontroly a nutnost neustále myslet na pravidelný přísun tekutin. Přitom opakovaná dehydratace organismu způsobuje skutečně vážné zdravotní potíže.Pitný režim ušitý na míru. S naprosto jednoduchým, o to promyšlenějším řešením proto přichází chytrá láhev Eightcups. Tato chytrá láhev obsahuje unikátní algoritmus, který vám připomene, abyste se napili, než se vaše tělo dehydruje. K tomu samozřejmě potřebuje spolupracovat s aplikací Eightcups ve vašem chytrém zařízení se systémem iOS nebo Android a vybaveným Bluetooth 4.0. Po prvním spuštění si vytvoříte účet zdarma a vyplníte svůj věk, hmotnost, výšku a pohlaví pro co nejpřesnější výpočet a nastavení individuálního denního cíle. Že je ten pravý čas se napít, láhev signalizuje pomocí decentní LED diody.Ergonomický a funkční design. Ergonomický tvar láhve Eightcups a pečlivě volené materiály zaručují, že láhev příjemně padne snad do každé ruky a odolá i jinak všudypřítomným otiskům prstů. Čistý design nenarušují žádná tlačítka ani vstupy napájení. Viditelná je jen drobná LED dioda a průsvitný otvor dovnitř láhve, kde snadno můžete pohledem zkontrolovat stav vody.Bezdrátové nabíjení. Nabíjení chytré láhve Eightcups probíhá bezdrátově prostřednictvím jednoduché podložky, kterou můžete mít pernamentně zapojenou v USB konektoru vašeho počítače. Eightcups přitom nabijete do plné kapacity za 3 až 4 hodiny. Následně můžete láhev používat až jeden týden.

Co mi láhev říká? Pomocí malé LED diody, která je umístěna na těle designově minimalistické láhve snadno poznáte, zda je potřeba se napít, nabít láhev či zda máte zapnutý režim mytí.

  • Azurová barva: Je čas se napít
  • Bílá barva: Úroveň vody se změnila
  • Zelená barva: Baterie je plně nabitá
  • Zelené blikání: Režim mytí je zapnutý
  • Červená barva: Láhev se nabíjí
  • Červené blikání: Baterie je vybitá, položte láhev na nabíjecí podložku
  • Žluté blikání: Spusťte aplikaci a připojte láhev k chytrému zařízení pro synchronizaci dat
  • Duhová variace: Dosáhli jste denního limitu


Eightcups chytrá láhev unboxing