Elgato Eve AQUA Smart Water Controller

Elgato Eve AQUA Smart Water Controller

S Elgato Eve Aqua si budete užívat zelené zahrady plnými doušky. Jednoduše připojíte, spárujete s Apple HomeKit a můžete nastavovat scény tak aby Vaše zahrady byla vždy zavlažena. Vše budete mít plně ve svých rukou či naplánované dle vašeho přání.
Kód: APCDELEVAQ001 EAN: 4260195391628 Part No.: 10EAI8101
2 590 Kč
2 140 Kč bez DPH
Prodej na splátky
Splátková kalkulačka
Skladová dostupnost
Centrální skladElgato Eve Aqua

Chytrý hlídač vody.Buďte si jisti, že se váš zavlažovací sprinkler automaticky zapne jen ve chvíli, když bude potřeba. Nebo aktivujte zavlažování kdykoli a odkudkoli a nechte ho pracovat. Eve Aqua převádí vaší venkovní vodní baterii na inteligentní zásuvku. Takže můžete pohodlně udržet svou zahradu krásně zelenou, a to bez jakékoli námahy.

Ovládání dotykem, hlasem nebo iPhonem. Jistě, ovládejte Eve Aqua pomocí integrovaného tlačítka, nebo hlasovými příkazy Siri, a nebo mnohem jednodušeji pomocí vašeho iPhonu, iPadu a dokonce i Apple Watch.Automatizujte si rozvrhy a sledujte spotřebu. Východ slunce je pro zalévaní zeleně nejvhodnější dobou, to ale neplatí pro vaše vstávání. Stačí si tedy nastavit pomocí aplikace Elgato Eve rozvhr zalévání, vy můžete v klidu dále spát a Eve Aqua to udělá za vás. Aplikace Elgato Eve vám také spočítá, kolik vody vaše zahrada zkonzumuje.Zaškrťte kohoutek. Eve Aqua se dokáže automaticky vypnout v tom pravém okamžiku, a to pokaždé. Jednoduše pomocí aplikace nastavte trvání zavlažování a už se nikdy nemusíte dívat na hodiny nebo se bát, že zahradu znovu zaplavíte.Voda, zatímco jste pryč. Jedete na dovolenou a očekáváte, že v tuto dobu vaši zahradu pohltí vlna veder? S Eve Aqua to není žádný problém. Díky vašemu domácímu Hubu budete s vaší domácností ve spojení odkudkoli, takže vaši zahradu zavodníte, jako kdybyste tam byli.Nechte to na vašich chytrých zařízeních. Eve Aqua je vyrobena tak, aby si žila svým vlastním životem. Proto v případě naplánování rozvrhu funguje nezávisle na jakémkoli bezdrátovém připojení. Praktický dětský zámek zabraňuje nežádoucímu zalévání. Eve Aqua také disponuje odolností vůči vodě díky indexu IPX4 a navíc s ochranou proti UV záření udržuje vaši zahradu krásnou sezónu od sezóny.

Neváhejte tedy Eve Aqua nastavit jednou pro vždy s tím, že už se ji nebudete muset nikdy dotknout. Pokud odoláte svému pokušení.