Elgato Eve Degree

Elgato Eve Degree

Elgato Eve Degree je skvěle vypadající ukazatel teploty a vlhkosti vyrobený z eloxovaného hliníku. S podpora Apple HomeKit již nebudete muset nastavovat klimatizaci či vypínat topení. Navíc získáte skvělý přehled o historii ve Vašem bytě.
Kód: APCDELEVDE001 EAN: 4260195391512 Part No.: 10EAF9901
1 890 Kč
1 562 Kč bez DPH
Prodej na splátky
Splátková kalkulačka
Skladová dostupnost
Centrální skladElgato Eve Degree

Chytrá meteostanice.Vaše domácnost je místo, kde trávíte mnohu času. I proto je nutné sledovat jednotlivé ukazatele. Ať už se jedná o teplotu vzduchu i jeho kvalitu, spotřebu elektrické energie nebo četnost otevírání vchodových dveří nebo oken. To všechno vám dovolí sledovat rodina Elgato Eve. Tyto chytré hračky umí neuvěřitelné věci.

Chytrá meteostanice Eve Degree, provedená z anodizovaného hliníku, přesně měří teplotu, vlhkost a tlak vzduchu v domácnosti. Díky technologii HomeKit umožňuje kdykoli si zobrazit aktuální podmínky a procházet historii dat na iPhonu a iPadu.Eve Degree nabízí mimořádně snadné ovládání, vyspělé zabezpečení a integraci se Siri. Napájí ho vyměnitelná baterie s dlouhou výdrží a díky nejnovější technologii Bluetooth LE funguje skutečně bezdrátově a energeticky úsporně.Celý ekosystém Eve byl pečlivě navržen pro co nejjednodušší začlenění do vaší domácnosti. Zcela bezdrátový provoz vás zbaví instalace nepotřebné kabeláže a výměnné baterie se vyznačují dlouhou životností. Technologie Apple HomeKit také poskytuje pokročilé šifrování a maximální zabezpečení naměřených dat. Vaše osobní asistentka Siri je navíc kdykoli připravena vás podrobně o všem informovat.Technické specifikace

  • Rozměry: 5,4 x 5,4 x 1,5 cm
  • Hmotnost: 43 g
  • Připojení: Bluetooth 4.0
  • Zdroj energie: Energie z vyměnitelných baterií CR2450
  • Rozsah měření: -18°C až 55°C


Elgato Eve Degree unboxing