Elgato Eve Door & Window - Senzor na Okno a Dveře

Elgato Eve Door & Window - Senzor na Okno a Dveře

Elgato Eve Door & Window vám řekne více o vašem domovu, když jste zrovna v práci nebo na dovolené. Nebo si jednoduše nastavte pravidla na vypnutí topení, když zrovna otevřete okno.
Kód: APCDELEVDO001 EAN: 4260195391260 Part No.: 1ED109901001
1 090 Kč
901 Kč bez DPH

Prodej ukončen
Elgato Eve Door & Window

Pohlídá vaše dveře a okna zavřené.Vaše domácnost je místo, kde trávíte mnohu času. I proto je nutné sledovat jednotlivé ukazatele. Ať už se jedná o teplotu vzduchu i jeho kvalitu, spotřebu elektrické energie nebo četnost otevírání vchodových dveří nebo oken. To všechno vám dovolí sledovat rodina Elgato Eve. Tyto chytré hračky umí neuvěřitelné věci.

Senzor Eve Door & Window umí poznat, kdy se otevřou či zavřou dveře a okno, a posílá tato data do bezplatné aplikace na iPhonu nebo iPadu. Ta zobrazuje, zda jsou dveře či okna otevřené, nebo zavřené, a nabízí i podrobnější statistiku časů a trvání. Vše je navíc vyzobrazené ve velmi podrobných a pohledných grafech.Eve díky revoluční technologii Apple HomeKit nabízí mimořádně snadné ovládání a vyspělé zabezpečení. Senzor Eve Door & Window se technologií Bluetooth Smart propojí přímo s iPhonem nebo iPadem, takže nepotřebuje žádný rozbočovač ani most.Celý ekosystém Eve byl pečlivě navržen pro co nejjednodušší začlenění do vaší domácnosti. Zcela bezdrátový provoz vás zbaví instalace nepotřebné kabeláže a výměnné baterie se vyznačují dlouhou životností. Technologie Apple HomeKit také poskytuje pokročilé šifrování a maximální zabezpečení naměřených dat. Vaše osobní asistentka Siri je navíc kdykoli připravena vás podrobně o všem informovat.Technické specifikace

  • Rozměry: 2,54 x 2,3 x 5,33 cm
  • Připojení: Bluetooth 4.0
  • Zdroj energie: Energie z vyměnitelných baterií AA
  • 1x AA baterie součástí balení