Elgato Eve Flare Portable Smart LED Lamp

Elgato Eve Flare Portable Smart LED Lamp

Elgato Eve Flare je přenosná LED lampa s kterou si můžete navodit příjemnou atmosféru Vašeho bytu, balkónu či zahrady. Lampa je voděodolná (IP65), na jedno nabití zpříjemní atmosféru až na 6 hod. Navíc plně podporuje Apple HomeKit.
Kód: APCDELEVFL001 EAN: 4260195391376 Part No.: 10EAX8301
2 590 Kč
2 140 Kč bez DPH
Prodej na splátky
Splátková kalkulačka
Skladová dostupnost
Centrální skladElgato Eve Flare

Zdokonalení jakéhokoli prostoru.Dopřejte si auru v jakékoli barvě budete chtít a kdekoli budete chtít. Eve Flare přináší fascinující ultra-široké okolní osvětlení, díky kterému si budete moci pro ideální atmosféru vytvořit řadu světelných scén.

Záře kamkoli jdete. 6 hodin neustálé záře. Bezdrátové i drátové nabíjení. Odolné pouzdro, které zajišťuje odolnost proti vodě s indexem IP65. Dále poutko pro pohodlné přenášení a zavěšení. Eve Flare je stvořena jak do vaší ložnice, tak i pro váš balkón nebo dokonce i zahradu. Použijete ji prakticky všude, kde zrovna potřebujete osvětlení.Nastavte si svoji náladu. Aktivace přednastaveného prostředí je velice snadná. Zvládnete to buď pomocí aplikace Elgato Eve, která je zdarma ke stažení v App Storu nebo jednoduše dejte příkaz asistentce Siri za jakékoli nálady. Nebo ji nastavte přes domáci HUB časovač, díky kterému Eve Flare sama ožije.Objevte znovu své oblíbené barvy. Prozkoumejte předinstalované odstíny jako jsou Scarlet, Capri nebo Jade. Nebo si nějakou barvu vyberte a vylaďte si jí podle sebe. S dokonalým barevným spektrem máte možnost vytvořit odstín pro každou příležitost.