Elgato Eve Motion - Chytrý Pohybový Senzor

Elgato Eve Motion - Chytrý Pohybový Senzor

Elgato Eve Motion je chytrý pohybový senzor, který vám může zpříjemnit váš příchod domů nebo vás naopak informovat o vstupu kohokoliv pokud jste zrovna na dovolené.
Kód: APCDELEVMO001 EAN: 4260195390980 Part No.: 1EM109901000
1 390 Kč
1 149 Kč bez DPH
Prodej na splátky
Splátková kalkulačka
Skladová dostupnost
Centrální skladElgato Eve Motion

Zachytí každý váš pohyb.Vaše domácnost je místo, kde trávíte mnohu času. I proto je nutné sledovat jednotlivé ukazatele. Ať už se jedná o teplotu vzduchu i jeho kvalitu, spotřebu elektrické energie nebo četnost otevírání vchodových dveří nebo oken. To všechno vám dovolí sledovat rodina Elgato Eve. Tyto chytré hračky umí neuvěřitelné věci.

Senzor Elgato Motion umí aktivovat připojené spotřebiče, když vejdeš do pokoje. Přesně rozpoznává pohyb, takže můžes nastavit automatickou aktivaci scén a ovládání připojených doplňků při příchodu nebo odchodu.Kompatibilita s technologií Apple Home Kit zaručuje jednoduché ovládání, vyspělé zabezpečení a integraci se Siri. A protože se Eve Motion energeticky úspornou technologií Bluetooth spojí přímo s iPhonem nebo iPadem, nepotřebuje žádný rozbočovač, bránu či most.Celý ekosystém Eve byl pečlivě navržen pro co nejjednodušší začlenění do vaší domácnosti. Zcela bezdrátový provoz vás zbaví instalace nepotřebné kabeláže a výměnné baterie se vyznačují dlouhou životností. Technologie Apple HomeKit také poskytuje pokročilé šifrování a maximální zabezpečení naměřených dat. Vaše osobní asistentka Siri je navíc kdykoli připravena vás podrobně o všem informovat.Technické specifikace

  • Rozměry: 4,5 x 12,7 x 12,7 cm
  • Hmotnost: 147 g
  • Připojení: Bluetooth 4.0
  • Zdroj energie: Energie z vyměnitelných baterií AA
  • Rozsah snímání: 120°
  • Dosah snímání: Až 9 metrů
  • 2x AA baterie součástí balení