Elgato Eve Thermo - Termostatická Hlavice 2017

Elgato Eve Thermo - Termostatická Hlavice 2017

Elgato Eve Thermo je kompatibilní s Apple HomeKitem, takže si můžete doma nastavit ideální teplotu pomocí Siri nebo aplikace na iPhonu či iPadu. Jednosuše lze definovat časové rozvrhy automatického topení podle denního programu členů domácnosti.
Kód: APCDELEVTH002 EAN: 4260195391581 Part No.: 10EAR1701
1 990 Kč
1 645 Kč bez DPH
Prodej na splátky
Splátková kalkulačka
Skladová dostupnost
NENÍ SKLADEMElgato Eve Thermo

Ušetří vaší energii.Vaše domácnost je místo, kde trávíte mnohu času. I proto je nutné sledovat jednotlivé ukazatele. Ať už se jedná o teplotu vzduchu i jeho kvalitu, spotřebu elektrické energie nebo četnost otevírání vchodových dveří nebo oken. To všechno vám dovolí sledovat rodina Elgato Eve. Tyto chytré hračky umí neuvěřitelné věci.

Elgato Eve Thermo je kompatibilní s Apple HomeKitem, takže si doma můžeš pomocí iPhonu, iPadu nebo Apple Watch nastavit dokonale komfortní teplotu. Vytápění pokojů se teď dá mimořádně snadno automatizovat podle přítomnosti, pravidel a scén. Příjemnou teplotu si vyladíš pomocí Siri, aplikace Eve, aplikace Apple Domácnost, Ovládacího centra nebo kapacitního dotykového ovládání. A ušetříš energii, ani nebudeš vedět jak. Samozřejmostí je detekce otevřeného okna, režim dovolené, ochrana ventilu a jiné.Termostat Eve Thermo se technologií Bluetooth propojuje přímo s iPhonem nebo iPadem, takže nepotřebuje žádný rozbočovač, bránu nebo most. Eve díky technologii Apple HomeKit nabízí snadné ovládání, vyspělé zabezpečení a integraci se Siri.Celý ekosystém Eve byl pečlivě navržen pro co nejjednodušší začlenění do vaší domácnosti. Zcela bezdrátový provoz vás zbaví instalace nepotřebné kabeláže a výměnné baterie se vyznačují dlouhou životností. Technologie Apple HomeKit také poskytuje pokročilé šifrování a maximální zabezpečení naměřených dat. Vaše osobní asistentka Siri je navíc kdykoli připravena vás podrobně o všem informovat.Technické specifikace

  • Rozměry: 8,5 x 5,4 x 6,7 cm
  • Hmotnost: 127 g
  • Připojení: Bluetooth 4.0
  • Zdroj energie: Energie z vyměnitelných baterií AA
  • Podporované ventily: Danfoss RA, RAV, RAVL