Elgato Eve Weather - Chytrý Venkovní Senzor

Elgato Eve Weather - Chytrý Venkovní Senzor

Elgato Eve Weather měří teplotu, vlhkost a tlak vzduchu v bezprostřední blízkosti domu a tato meteorologická data zpřístupňuje v bezplatné aplikaci na iPhonu nebo iPadu. Podpora Apple HomeKit, snadné ovládání, vyspělé zabezpečení a integrace Siri.
Kód: APCDELEVWE001 EAN: 4260195391291 Part No.: 1EW109901001
1 090 Kč
901 Kč bez DPH

Prodej ukončen
Elgato Eve Weather

Pro osobní meteorologická data.Vaše domácnost je místo, kde trávíte mnohu času. I proto je nutné sledovat jednotlivé ukazatele. Ať už se jedná o teplotu vzduchu i jeho kvalitu, spotřebu elektrické energie nebo četnost otevírání vchodových dveří nebo oken. To všechno vám dovolí sledovat rodina Elgato Eve. Tyto chytré hračky umí neuvěřitelné věci.

Elgato Eve Weather měří teplotu, vlhkost a tlak vzduchu v bezprostřední blízkosti domu a tato meteorologická data zpřístupňuje v bezplatné aplikaci na iPhonu nebo iPadu. Tyto meteorologická data můžete sledovat po dnech, měsících nebo letech.Eve díky revoluční technologii Apple HomeKit nabízí mimořádně snadné ovládání, vyspělé zabezpečení a integraci se Siri. Eve Weather napájí trvanlivé, vyměnitelné baterie, takže nemusíte řešit napájecí šňůru. Snadné přímé připojení technologií Bluetooth Smart bez instalace jakéhokoli rozbočovače nebo brány.Celý ekosystém Eve byl pečlivě navržen pro co nejjednodušší začlenění do vaší domácnosti. Zcela bezdrátový provoz vás zbaví instalace nepotřebné kabeláže a výměnné baterie se vyznačují dlouhou životností. Technologie Apple HomeKit také poskytuje pokročilé šifrování a maximální zabezpečení naměřených dat. Vaše osobní asistentka Siri je navíc kdykoli připravena vás podrobně o všem informovat.Technické specifikace

  • Rozměry: 3,2 x 7,9 x 7,9 cm
  • Hmotnost: 86 g
  • Připojení: Bluetooth 4.0
  • Zdroj energie: Energie z vyměnitelných baterií AA