Emfit QS Active wi-fi monitor spánku

Emfit QS Active wi-fi monitor spánku

Emfit je špičkové zdravotnické zařízení fungující jako podrobná spánková laboratoř. Emfit ocení lidé se zájmem o zvyšování kvality spánku, vrcholoví sportovci, osoby s poruchami spánku či profesionálové z řad lékařů, kteří uvítají detailní analýzy.
Kód: APOSEFSLMO001 EAN: 6430029140717 Part No.: EF-IP-9360
8 699 Kč
7 189 Kč bez DPH
Prodej na splátky
Splátková kalkulačka
Skladová dostupnost
NENÍ SKLADEMEmfit QS Active Wi-Fi

Monitor spánku.Emfit QS Active je špičkové zdravotnické zařízení fungující jako podrobná spánková laboratoř. Emfit ocení lidé se zájmem o zvyšování kvality spánku, vrcholoví sportovci, osoby s poruchami spánku či profesionálové z řad lékařů, kteří uvítají detailní analýzy a souvislosti.

Wi-Fi monitor spánku Emfit QS se umisťuje pod matraci vaší postele, kde zaznamenává a vyhodnocuje všechny důležité parametry a průběh vašeho spánku. Měří srdeční tep, variabilitu srdečního tepu (HRV), dechové cykly, spánkové cykly, pohyby v posteli, celkové zotavení, úroveň stresu, chrápání a především kvalitu spánku. Měření přitom probíhá automaticky po ulehnutí do postele a všechny naměřené hodnoty jsou odeslány skrze vaši domácí Wi-Fi síť na zabezpečený cloud výrobce a odkud do vašeho uživatelského účtu. Porozumění spánku nebylo nikdy jednodušší.
 

Automatické měření a podpora Wi-Fi sítě.

Měřící proužek Emfit QS pracuje na principu balistografie (BCG). Na těle zařízení tak kromě tlakového senzoru naleznete i kapacitní dotykový senzor, tedy stejný, jaký znáte z displejů chytrých telefonů. Ten dokáže spouštět měření automaticky, jakmile ulehnete na lůžko, a stejně tak měření ukončit, když ráno vstanete. Kromě toho využívá Emfit QS pro přenos dat vaši domácí Wi-Fi síť, na kterou se připojí během prvního párování a aktivace uživatelského účtu.Konec náramků a nepohodlných senzorů.

Citlivá část monitoru Emfit QS má podobu úzkého proužku, který umístíte přímo pod matraci. Opletený kabel je velmi flexibilní a dle vašeho rámu postele ho snadno vyvedete ven, kde naleznete Wi-Fi modul a kabel pro připojení do zásuvky. Zapoměňte tak na měřící pruhy pod prostěradlem, hrudní pásy, telefony pod polštářem či nepohodlné fitness náramky na vaší ruce. Užijte si naprosto pohodlný a ničím nerušený spánek.


  

Variabilita srdečního rytmu (HRV).

Emfit QS je v současné době jediný monitor pro sledování spánku, který nabízí i komplexní způsob sledování významného biomarkeru známého jako variabilita srdečního rytmu (HRV). V uplynulých letech bylo dokázáno, že HRV je nejen dobrým ukazatelem zdraví a mentální pohody, ale užitečným pomocníkem je i v oblasti vrcholového sportu. Variabilita srdečního rytmu je ukazatel, který vám jasně říká, zda je vaše tělo v klidu či ve stresu. V nejjednoduším vysvětlení je HRV mírou mezer mezi vašemi srdečními údery.Podrobné údaje a výsledky kdykoli a kdekoli.

Všechny naměřené hodnoty zasílá Emfit QS na vlastní zabezpečený cloud odkud jsou synchronizovány s vaším uživatelským účtem. Ten je přístupný z jakéhokoli webového prohlížeče. Naleznete zde podrobné grafy den po dni, spánkové cykly, počet dechů, pohybů v posteli, tep a mnoho dalších užitečných údajů. Jednotlivé grafy naleznete v různých souvislostech, například v závislosti na váš nervový systém.

Data můžete snadno stáhnout do počítače nebo sdílet s vaším lékařem či trenérem. Všechny údaje můžete i zpětně editovat či vytisknout. Ve svém uživatelském prostředí naleznete i praktické rady a doporučení, jak zlepšit kvalitu svého spánku.


 


Emfit QS Active unboxing