Epico USB-C hub PRO II Space Grey

Epico USB-C hub PRO II Space Grey

Elegantní HUB řady PRO vybavený všemi potřebnými porty. Díky Thunderbolt 3 portu můžete současně nabíjet svůj notebook. Konektivita je zajištěna USB-A 3.0 portem, HDMI 4K video výstupem, SDHC a Micro SDHC čtečkou karet a gigabitovým Ethernet portem.
Kód: POADEPCHPR050 EAN: 8596049108118 Part No.: 9915111900019
2 599 Kč
2 148 Kč bez DPH
Prodej na splátky
Splátková kalkulačka
Skladová dostupnost
SKLADEM

Epico USB-C hub PRO II


Tento multiportový adaptér vám pomůže připojit všechna vaše zařízení současně a rozšířit tím konektivitu vašeho notebooku. Můžete si připojit monitor, myš a flash disk současně, a při tom stále napájet váš notebook.

Díky portu Thunderbolt 3 jsou vaše data přenášena rychlostí až 40 GB/s. Samozřejmostí je také přehrávání videa až ve 4K rozlišení. Další konektivitu zajišťují 2x USB-A 3.0 porty, USB-C port (až 5 Gb/s přenosová rychlost). Sloty pro SDHC a Micro SDHC karty pak umožní jednoduché a pohodlné prohlížení fotek z dovolené nebo zálohování dat z telefonu. Extrémně lehký a velmi minimalistický design vám umožní si s sebou multiport kamkoliv budeme potřebovat. Vhodný je jak pro nový MacBook Pro, tak i jakékoliv jiné zařízení, které má vstup USB-C.

- Thunderbolt 3 (USB-C)
- 2x USB-A 3.0
- HDMI 4K video výstup
- Slot na paměťové karty


Konektory
  • Typ druhého konektoru: USB-C
Obecné
  • Barva: Černá
  • Typ: HUB
Vlastnosti
  • Zakončení kabelu: Rovné