Kód: SHOSEVROOM001
Produktové číslo: 10EBX9901
EAN: 4260195392113

Eve Room Indoor Air Quality Monitor

Chytrý monitor kvality ovzduší • zobrazení teploty, vlhkosti a kvality vzduchu (VOC) • vysoce kontrastní e-ink displej • protokol Thread • možnost nastavení scén • dokáže zapnout čističku vzduchu, zvlhčovač nebo ventilátor • bezdrátové, dobíjecí provedení • ovládání pomocí aplikace i hlasovými příkazy • podpora ekosystému Apple HomeKit

Detailní popis
Skladem
Úterý 3. 10.  u Vás neboihned na 0 prodejnách
2 890 Kč
2 388 Kč bez DPH

Chytrý monitor vzduchu Eve Room Indoor Air Quality Monitor

  • Nepřetržité sledování teploty, vlhkosti a kvality vzduchu
  • Bleskurychlé notifikace a upozornění
  • Vysoce kontrastní e-ink displej
  • Dokáže automaticky spustit zvlhčovač, ventilátor, čističku i řadu dalších spotřebičů
  • Grafické zobrazení naměřených hodnot (po hodinách, dnech, týdnech, měsících i letech)
  • Technologie Bluetooth & platforma Eve Thread
  • Plná spolupráce s ekosystémem Apple HomeKit a dalšími Smart zařízeními
  • Ovládání skrze aplikaci nebo hlasovou asistentku Siri
  • Nejvyšší zabezpečení osobních údajů

Čistý a zdravý vzduch pro celou rodinu. Eve Room.

Moderní přetechnizovaná doba si vybírá svou daň na kvalitě vzduchu nejen venku, nýbrž i v domácnostech – nábytek, spotřebiče, hračky, hygienické a úklidové přípravky, kosmetika, dokonce i lidská těla, toto všechno produkuje těkavé organické látky (VOC), jež mohou narušovat křehkou rovnováhu nezávadného a optimálního ovzduší. Chytrý monitor Eve Room Indoor Air Quality Monitor hlídá v reálném čase teplotu, vlhkost i celkovou kvalitu vzduchu, a ihned vysílá promptní notifikace, převrší-li koncentrace VOC zdravou úroveň. Předcházejte riziku vzniku alergií, virovým a bakteriálním onemocněním či astmatu – Eve Room umí v případě potřeby automaticky zapojit do akce i čističku vzduchu, ventilátor, zvlhčovač a řadu dalších spotřebičů. Perfektní přehled budete mít vždy na dosah díky kontrastnímu e-ink displeji (kvalita vzduchu je hodnocená na stupnici od jedné do pěti hvězdiček) i šikovné mobilní aplikaci, která sestavuje praktické grafy a zobrazuje informace o vývoji naměřených hodnot. Indoor Air Quality Monitor je určený pro ekosystémy Apple HomeKit a samozřejmě skýtá plnou podporu hlasové asistence Siri. Eve Room. Pro bezpečí a komfort každého člena rodiny.

Vyobrazení je pouze ilustrativní.

Pokročilé

Typ baterie Li-Ion
Kompatibilita Apple HomeKit Ano
Napájení Baterie
Podporované OS iOs
Připojení Bluetooth
Umístění Vestavné

Obecné

Barva Černá
Typ detekce Tepla a vlhka
Hloubka (mm) 15
Šířka (mm) 54
Výška (mm) 54
Použití Samostatně

Vlastnosti

Mobilní aplikace Ano
Jazyk aplikace Angličtina
Provoz Samostatně
Otevřený systém Ano
Uzavřený systém Ne

Funkce

Indikace baterie Ano
Notifikace do mobilu Ano

Vážíme si spokojenosti našich zákazníků

Vše proběhlo v pořádku, nemám výhrady.

Ověřený zákazník
18.09.2023

Nakupuji zde opakovaně, vždy vše v naprostém pořádku, komunikace probíhá v pohodě, zboží vždy pečlivě zabalené a dorazí to naprosto turbo!

Ověřený zákazník
15.09.2023

Rychlost, spokojenost s doručením.

Ověřený zákazník
05.09.2023

OK

Ověřený zákazník
20.08.2023

Nakupoval jsem asi podruhé a stejně jako u prvního nákupu, bylo vše v pořádku. Zboží bylo doručeno rychle a bylo pečlivě zabaleno .

Ověřený zákazník
15.08.2023

S obchodem jsem velmi spokojený, určitě nebudu mít problém nakoupi znovu :)

Ověřený zákazník
14.08.2023

Zboží mi bylo doručeno hned následující den, i když jsem objednával relativně pozdě odpoledne. Nakupuji zde už podruhé a opět vše proběhlo ukázkově. Obchod mohu jen doporučit.

Ověřený zákazník
03.08.2023

Aktuální iPad Pro za 75% RRP

Ověřený zákazník
03.08.2023

Fast but poor communication

Ověřený zákazník
31.07.2023

Objednala jsem si zboží s tím, že dorazí 13.7. (Na stránkách i při dokončení nákupu to bylo jasně uvedeno). Normálně datum neřeším, ale teď pro mě bylo extrémně důležité, protože v dalším týdnu se chystáme pryč. 13.7. Nic, volám na zákaznickou linku - ochota 0, zboží nejde nikde vyzvednout, nejde změnit doručení/vyzvednutí, prostě si musím počkat, než mi ho kurýr z DPD doručí. Ještě ten den (13.7.) jsem dostala zprávu, že zboží bude ten den předáno dopravci a doručené do 1-2 pracovních dnů (svitla ve mě naděje, že DPD je rychlé a že když ve čtvrtek vyzvedne, v pátek doručí. V ten den ale zboží přepravci určitě předáno nebylo, DPD při převzetí zboží totiž posílá email, který dorazil o den později a k mé smůle to znamená, že objednané zboží dorazí až v pondělí v příštím týdnu, kdy už ale nebudeme doma a budu čekat dalších několik týdnů, než budu moci zboží používat. Chápu, že se něco může zdržet pokazit, to se děje, ale vadí mi neochota a laxnost. Před dvěma měsíci jsem objednávala zboží a měla jsem ho do druhého dne. Eshop určitě není špatný, myslím, že jsem měla jen smůlu, hlavně na lidi…..

Ověřený zákazník
15.07.2023
Všechny recenze