Freevision Vilta M Gimbal pro chytré telefony

Freevision Vilta M Gimbal pro chytré telefony

Freevision Vilta M představuje vyspělý stabilizační systém, který z Vášich záběrů udělá mistrovské dílo. 3-osý Gimbal Vilta zajistí naprosto hladké záběry a řada podpůrných funkcí ještě více podtrhuje všestranost tohoto produktu.
Kód: ACOSFVVILM001 EAN: 6970889190212 Part No.: FV-GB-VTM
3 499 Kč
2 892 Kč bez DPH
Prodej na splátky
Splátková kalkulačka
Skladová dostupnost
NENÍ SKLADEMFreevision VILTA M

Gimbal pro chytré telefony.Stabilizace na nejvyšší možné úrovni, bytelný profi grip, který vás podrží za každé situace s ergonomicky umístěnými tlačítky a maximálně nadupaná aplikace. To vše a mnohem více nabízí nový stabilizátor pro chytré telefony Freevision VILTA M.

Výrobce vsadil všechny karty na dosud nevídanou úroveň stabilizace a řadou gimbalů VILTA stvořil nejlepší stabilizační příslušenství pro mobilní telefony s náskokem třídy. K tomu přidali nadupané funkce a režimy, které z vás udělají profesionálního kameramana.

Ruční 3-osý stabilizátor je kompatibilní s většinou chytrých telefonů, včetně iPhonu 8 Plus či Note 8. Všechny vaše záběry budou naprosto hladké. S gimbalem pro chytré telefony VILTA M můžete jednoduše zaostřit na objekt, přiblížit/oddálit, zachytit neopakovatelná časosběrná videa či tvořit dechberoucí panoramata. Stabilizátor automaticky vyhlazuje všechny otřesy a chvění během chůze či sportu. Jednoduše řečeno, VILTA M umožňuje nejen profesionálům, ale i amatérským nadšencům vytvořit záběry, které si donedávna mohla dovolit jen filmová studia s drahou profesionální technikou.

Kameramanem snadno a rychle. Gimbal Freevision VILTU M zvládne ovládat opravdu každý. Před prvním použitím stačí jen z App Storu zdarma stáhnout ovládácí aplikaci FV Share. Následně umístíte svůj mobilní telefon do držáku a dle potřeby vyvážíte. K tomu se používá jednoduchý posuvný mechanismus, který naleznete na gimbalu. iPhone by měl být uprostřed, tedy neměl by být výrazně nakloněn jen na jednu stranu. Nemějte však obavy, že byste udělali něco špatně. Po zapnutí VILTY M si sám gimbal zkontroluje, zda je chytrý telefon umístěn správně a případně vás na to skrze aplikaci upozorní.Objevte kouzlo natáčení a fotografování. Jednotlivé režimy můžete ovládat a aktivovat buď pomocí přepínacího tlačítka na rukojeti či prostřednictvím aplikace. Snadno můžete přepnout na sportovní mód či si jednotlivé osy a rozsah gimbalu nastavit ručně v aplikaci. Zde také nastavujete rozlišení videa nebo kvalitu panoramatických záběrů. Během natáčení a focení také jistě oceníte řadu atraktivních a moderních filtrů, které z vašich záběrů vytvoří jedinečné vzpomínky.Panoramatický režim a další užitečné funkce. Velmi efektivní jsou i panoramatické režimy. Stačí si jen vybrat, jak velký úhel chcete do fotografie zachytit - 180°, 330°, 3x3 nebo 3x5. Ihned po vytvoření fotografie, můžete snímek přímo v editoru FV Share upravit a sdílet s celým světem. V aplikaci také naleznete režim dlouhé expozice, HDR funkce nebo filtr Beauty. Jednoduše řečeno, VILTA M umožňuje nejen profesionálům, ale i amatérským nadšencům vytvořit záběry, které si donedávna mohla dovolit jen filmová studia s profesionální technikou.Tři režimy pro sledování objektů. Na gimbalu naleznete také LED indikátor, který vám ukazuje, v jakém režimu se VILTA M nachází. Během každého zapnutí se gimbal automaticky zkalibruje a kdykoli ho můžete vrátit zpět do výchozí polohy díky multifunkčnímu tlačítku na rukojeti. Tím přepínáte i jednotlivé režimy - semi-follow, follow a lock.Nabíjení a příslušenství. Gimbal Freevision VILTA M se nabíjí pomocí přiloženého microUSB kabelu. Na jedno nabití vydrží stabilizátor fungovat až 17 hodin. Bez jakýchkoli problémů tak dokážete zachytit video či fotografie z celého dne. Gimbal samozřejmě funguje i bez zapnuté aplikace FV Share a bez problémů můžete využít nativní Fotoaparát či jinou aplikaci pro fotografování a natáčení videa. Režimy a funkce gimbalu však budete muset aktivovat z rukojeti.Obecné
  • Typ: Stabilizátor
  • Určení: Pro mobilní telefon

Freevision Vilta M Gimbal pro chytré telefony

Freevision Vilta M unboxing