Kód: FTDFFU9XXX020
Produktové číslo: 70100149248

Fujifilm Instax mini 9Black Friday set 3 blue pink

Set obsahuje: Fujifilm Instax Mini 9 v růžové barvě + obal s popruhem na fotoaparát v modré barvě + fotoalbum v modré barvě • Fujifilm Instax Mini je Instantní fotoaparát pro okamžité snímky • rychlost závěrky 1/60 sek/min. • vzdálenost 0.6m • selfie zrcátko • napájení 2AA • barva: růžová

Detailní popis
2 290 Kč
1 893 Kč bez DPH

Fujifilm Instax mini 9Black Friday set 3 blue-pink

 • Výhodné balení Fujifilm Instax Mini 9 navíc s pouzdrem a fotoalbem
 • Jednoduché ovládání
 • Několik fotografických režimů
 • Zrcátko pro focení selfie
 • Okamžité vyvolání fotografií
 • Bohaté příslušenství v balení
 • Okamžité vyvolání fotografií

Okamžitě připravený na akci

Ovládat analogový fotoaparát může být složité a vyvolání fotografií je pak vyložená alchymie. S instantním fotoaparátem ale budete rozumět všemu i bez návodu. Po vložení baterií stačí stisknout tlačítko u objektivu pro zapnutí. Rozsvítí se jedna z diod, která signalizuje úroveň expozice. Nastavíte tak volič do této polohy a stisknete spoušť. Během pár sekund se fotografie pořídí a máte originální výsledek, který už se nebude nikdy opakovat.

Zvládne všechny scény

Fotoaparát Instax MINI 9 je automatický a sám dokáže určit, kolik má být na fotografii jasu nebo stínu. Expozici určí za vás a vy už jen musíte pootočit volič do správné polohy. Také je podporována funkce Hi-key, díky které získáte velmi světlé a měkké nasvícení scény. V temném prostředí využijete blesk, který je připraven k použití už za pár sekund.

Autoportréty jedna báseň

Na přední straně u objektivu má Instax MINI 9 umístěné zrcátko. Tak, jako se dříve podobná zrcátka dávala do mobilních telefonů, i tady oceníte toto retro řešení a perfektně uvidíte, jak máte na sebe fotoaparát namířený. Speciální předsádka, kterou dostanete s fotoaparátem v balení dokáže ještě více zlepšit vaše selfie. Při autoportrétování se snažte držet Instax 35 až 50 centimetrů od svého obličeje.

Fotka se hned „vytiskne“

Okamžitě po pořízení fotografie se začne vyvolávat. Vyleze bílý papír a trvá několik minut než se na něm objeví to, co jste vyfotili. Třepáním proces neurychlíte, je třeba vydržet a přetrpět napětí. :) Do Instaxu je nutné dokupovat fotopapíry, které jsou určené přesně pro tento typ Instaxu. Velikost každé fotografie bude 46 x 62 mm. Papír drží dlouho věrné barvy. Pouze nedoporučujeme vystavovat fotografie přímému slunečnímu svitu.

Krabice plná příslušenství

V základním balení dostanete s fotoaparátem také stylový popruh pro lepší úchyt. Dvojici baterií pro napájení, vydrží kolem 100 snímků. Předsádku, kterou lze využít pro fotografování selfie nebo makra. A samozřejmě návod, který je přehledně sepsaný v češtině a s názornými obrázky.

Vyobrazení je pouze ilustrativní.

  Objektiv

  Nejkratší zaostřitelná vzdálenost 60 cm, s předsádkou 35 cm
  Max. světelnost při min.ohniskové vzdálenosti f/12,7
  Max. světelnost při max.ohniskové vzdálenosti f/12,7
  Min. ohnisková vzdálenost 60 mm
  Max. ohnisková vzdálenost 60 mm
  Typ fotoaprátu Instatní

  Snímač

  Minimální čas závěrky 1/60 s
  Minimální ISO 800
  Maximální ISO 800

  Obecné

  Barva Tmavě modrá
  Hmotnost (g) 307 g
  Hloubka (mm) 68,2
  Šířka (mm) 116
  Výška (mm) 118,3

  Vlastnosti

  Min. ohnisková vzdálenost 60 mm
  Max. ohnisková vzdálenost 60 mm

  Baterie

  Označení akumulátoru AA

  Funkce

  Typ fotoaprátu Instatní
  Funkce fotoaparátu Blesk, Selfie zrcátko

  Konstrukce

  Hmotnost (g) 307 g
  Hloubka (mm) 68,2
  Šířka (mm) 116
  Výška (mm) 118,3
  Barva Tmavě modrá