FUJIFILM Instax Square SQ6 gold

FUJIFILM Instax Square SQ6 gold

Populární fotoaparát s okamžitým pořizováním instantních fotografií. Fotoaparát má automatickou úpravu expozice, která rozpozná okolní světlo a dokáže tak přizpůsobit optimální rychlost závěrky a intenzitu blesku při stisknutí spouště.
Kód: FTDFFU06XX050 EAN: 4547410373905 Part No.: 16581408
3 589 Kč
2 966 Kč bez DPH

Prodej ukončen
FUJIFILM Instax Square SQ6

Reálný život, překrásně načrtnutý.Čas běží. Než vám to dojde, tak uplyne tolik úžasných okamžiků, které již znovu nikdy nezažijete. Čtvercový formát fotoaparátu Instax Square SQ6 zachytí krásu v každém okamžiku, takže vám díky němu zůstanou vzpomínky na celý život.

Díky čtvercovému formátu si není třeba lámat hlavu nad tím, jestli daný okamžik zachytíte na výšku nebo na šířku - stačí jen zvednout fotoaparát a zmáčknout spoušť.

Automatické řízení expozice. Tato funkce při fotografování rozjasní v tmavých místnostech a nočních scénách obličeje i pozadí.Režim Selfie. Fotíte rádi Selfie? Tak to je tento režim pro vás přímo stvořený. Instax Square SQ6 automaticky upravuje jas a ohniskovou vzdálenost pro ideální a jednoduché zachycení tak, aby vaše Selfie bylo dokonalé. Díky malému zrcátku, které je umístěné vedle objektivu, si můžete zkontrolovat oblast zachycení.Režim Makro. Tato funkce umožňuje zachytit objekty z blízka, a to ze vzdálenosti 30 až 50 cm.

Režim Krajina. Ideální režim pro fotografování v dálce 2 metry a dále.Režim Dvojí Expozice. Díky tomuto režimu dokážete zachytit umělecký snímek. A to tak, že dvakrát stisknete spoušť. Ze dvou snímků se tedy ve stejném tisku stane jeden.Světlý/Tmavý Režim. Slouží k ovládání jasu vaší fotografie a dále také k přidání efektu s nízkým nebo vysokým klíčem.FUJIFILM Instax Square SQ6 unboxing