Griffin iTrip Clip BT Headphone Adapter - Black

Griffin iTrip Clip BT Headphone Adapter - Black

Geniálně jednoduchý bluetooth adaptér, který vyřeší váš problém s oblíbenými sluchátky s 3,5mm jackem, který nelze zapojit do nového iPhonu 7/7+. Krom poslechu hudby funguje také ke komunikaci a zadávání hlasových povelů Siri.
Kód: APADGFITHAB01 EAN: 685387437252 Part No.: GC42924
299 Kč
247 Kč bez DPH

Prodej ukončen
Griffin iTrip Clip adaptérNemá váš smartphone sluchátkový jack? Žádný problém.

Nedělejte si starosti, pokud váš smartphone nedisponuje sluchátkovým jackem. iTrip Clip propojí sluchátka, autorádio nebo domácí audio systém se smartphonem nebo tabletem bezdrátově pomocí technologie Bluetooth 4.1. iTrip Clip se po správném spárování již vždy automaticky spojí s vaším smartphonem nebo tabletem.

Ovládací tlačítka pod jedním palcem.

Vše na vašem smartphonu nebo tabletu máte pod kontrolou, a to díky praktickým ovládacím tlačítkům, jako je přehrávání, pozastavení, přeskočení skladby a nastavení hlasitosti. Dokonce pomocí adaptéru dokážete i aktivovat hlasovou asistentku Siri nebo přijmou hovor.

Jednoduše připevněte a vyražte.

iTrip Clip disponuje vestavěným klipem, kterým adaptér připnete k rukávu trika, límce od košile nebo popruhu tašky. Jednoduše tam, kde budete mít adaptér na dosah ruky. iTrip Clip je oblíbeným společníkem pro běh či jiné outdoorové aktivity, a to díky své velikosti a velmi nízké hmotnosti.