HyperDrive 6v1 USB-C Hub - Silver

HyperDrive 6v1 USB-C Hub - Silver

Tak malý a přesto tak výkonný, přesně tak by se dal charakterizovat nový USB-C Hub od Hyperu. Nabízí 1x USB-C, HDMI, 3x USB 3.1 a také Ethernet.
Kód: POADHY61HD002 EAN: 6941921145224 Part No.: HY-HD233A-SILVER
2 399 Kč
1 983 Kč bez DPH
Prodej na splátky
Splátková kalkulačka
Skladová dostupnost
NENÍ SKLADEM

HyperDrive 6v1

USB-C Hub
Rychlost, elegance a univerzální použití. To vše v sobě spojuje nový HyperDrive 6v1 USB-C Hub pro MacBook Pro nebo MacBook 12". Díky Hubu můžete svůj stroj rozšířit hned o 6 užitečných portů. Mezi nimi je i Gigabit Ethernet. Naopak díky HDMI portu můžete připojit k vašemu počítači externí monitor či dataprojektor. Podporováno je přitom rozlišení až 4K. Hub zároveň zachovává i USB-C port včetně rychlého napájení. Takže i když baterie slábne, nemusíte Hub odpojovat.


Zároveň k Hubu můžete připojit až tři jakékoliv zařízení, například paměťovou klíčenku, fotoaparát nebo jiné chytré zařízení. Hub se k MacBooku připojuje pomocí kabelu, který umožňuje flexibilní umístění Hubu na pracovním stole. Čistotu a eleganci podtrhují použité materiály a precizní CNC zpracování. Hub je vyroben z eloxovaného hliníku, který koresponduje s barvami vašeho Macbooku.Konektory
  • Typ druhého konektoru: USB-C
Obecné
  • Barva: Stříbrná
  • Typ: HUB