HyperDrive DUO 7-in-2 Hub pro Macbook Pro Space G.

HyperDrive DUO 7-in-2 Hub pro Macbook Pro Space G.

Designové řešení konektivity MacBooku Pro / Air přichází v podobě nadupaného rozbočovače HyperDrive DUO 7 ve 2. Design hubu plně koresponduje se vzhledem MacBooků a externí kabel rozšiřuje kompatibilitu na vaše další USB-C zařízení.
Kód: POADHY61HD005 EAN: 6941921145903 Part No.: HY-HD28C-GRAY
2 899 Kč
2 396 Kč bez DPH
Prodej na splátky
Splátková kalkulačka
Skladová dostupnost
SKLADEM

HyperDrive DUO 7 ve 2

USB-C Hub.
HDMI s vysokým rozlišením 4K 60 Hz. Zažijte křišťálově čisté 4K 60Hz video HDMI na kompatibilních zařízeních pro skvělý displej s vysokým rozlišením. Vyžaduje přímé připojení HDMI k HDMI.

Dual USB-C Data & Power Delivery. HyperDrive je jediný rozbočovač MacBook Pro/Air se dvěma porty USB-C, které podporují napájení (PD) a přenos dat (40 Gb/100 W + 5 Gb/60 W).


Pohodlné rozšiřování dat. Další sloty paměťových karet MicroSD/SD UHS-I a dva porty USB-A 5 Gbps. Apple SuperDrive není podporován.

Kompatibilita univerzálního zařízení. Dodaný prodlužovací kabel USB-C umožňuje HyperDrive DUO pracovat s jakýmkoli jednoportovým zařízením USB-C.Pracuje s ochrannými případy. Snadným vyjmutím magnetického držadla můžete rozšířit duální konektory USB-C tak, aby vyhovovaly jakýmkoli MacBook Pro/Air ochranným pouzdrům.

Nové magnetické bezpečné uchopení. Žádné další volné spojení. Nové magnetické uchopení zajišťuje, že rozbočovač je bezpečně připevněn ke všem modelům USB-C MacBook Pro/Air.


MacBook Matching Design. Precizní frézovaný hliníkový kryt, dostupný v prostoru šedá a stříbrná, se stejnou barvou, vzhledem a designovými liniemi jako MacBook Pro/Air.

Nejprodávanější rozbočovač USB-C. Světově nejnavštěvovanější MacBook a příslušenství USB-C na Kickstarter a Indiegogo.Obecné
  • Barva: Černá
  • Typ: HUB