Kód: POADHY61HD003
Produktové číslo: HY-HJ-GAN100

HyperJuice 100W GaN nabíjecí adaptér

100W adaptér HyperJuice s technologií GaNFast o velikosti kreditní karty. Zásadní na HyperJuice GaN adaptéru je nevídaná rychlost a efektivita, s jakou distribuuje energii do všech 4 portů. Balení obsabuje cestovní redukce.

Detailní popis
Skladem
čt 19. 5.  u Vás neboihned na 0 prodejnách
2 990 Kč 2 490 Kč
2 058 Kč bez DPH

HyperJuice 100W GaN

Nabíjecí adaptér.
Nabíjení elektroniky už vás nikdy nezdrží

K pravidelnému nabíjení nejčastěji používaných zařízení vám odteď bude stačit jediný lehký adaptér. Díky svým 4 portům je univerzální - kromě 2 USB-C PD 3.0 portů je vybavený dalšími 2 USB-A QC 3.0 porty, takže připojíte i foťáky, Oi nabíječky, powerbanky, herní konzole a další elektroniku.


Jak GaN adaptér funguje?

Oproti křemíkovým polovodičům umožňuje GaN (nitrid gallitý) přímo propojit nesrovnatelně méně součástek a zároveň zajistit přesnou regulaci napětí. Tím pádem výkon 100 W vystačí na nabíjení notebooku, tabletu, smartphonu a dalších zařízení najednou, protože je využit s maximální efektivitou.

Například po připojení 13" MacBooku Pro, iPadu Pro, iPhonu a Apple Watch adaptér mezi zařízení distribuuje 35-38 W na každý USB-C port a po 12 W do USB-A portů. A to v praxi znamená, že vám 1 zásuvka stačí na rychlé dobíjení těch největších žroutů energie.Když spěcháte a notebook je vybitý

Adaptér respektuje základní potřebu majitelů notebooku a dalších na energii náročných zařízení - bleskově oživit a nabít baterii během chvilky. Potřebujete-li zajistit přísun maximálního výkonu do konkrétního zařízení, stačí jeho kabel připojit k adaptéru jako první.

Takže například do jednoho z USB-C portů adaptéru připojíte kabel notebooku, čímž zajistíte plný 100W odběr. Jakmile následně připojíte ke druhému USB-C portu kabel s dalším zařízením, rozdělí se distribuce výkonu na 65 W a 30 W - proto je výhodnější nejprve k adaptéru připojit kabel výkonnějšího zařízení.


Podpoří vás na cestách

HyperJuice GaN adaptér přes USB-C Power Delivery porty zvládne současně napájet dva 15" MacBooky Pro. Přesto jde o tak malé zařízení, které se vám vejde do kapsy. Na delší cesty je vybavený 3 adaptéry pro EU, US a UK zásuvky. Adaptér HyperJuice podporuje univerzální napětí 100-240 V.Moderní nabíjení dovedené k dokonalosti

Veškeré nabíjení za posledních 30 let zajišťovaly pomalé a velké integrované obvody s křemíkovými polovodiči, které se přepínaly při nízkých frekvencích. Zařízení pro nabíjení byla tím pádem velká a těžká, nedostatečně účinná, drahá a sama potřebovala 20 % energie.

Zatímco polovodič GaN umožňuje nabíjení při 100x vyšší frekvenci spínání, což uživateli přináší menší velikost, nižší cenu, která nemusí pokrývat pasivní součástky, a díky efektivnějšímu přenosu i 5násobnou úsporu energie.

Firma Navitas vyřešila problémy první generace GaN integrovaných obvodů a vyvinula ICN GaNFast, které nabíjejí vaše zařízení 5x rychleji díky miniaturní desce plošných spojů s tenkými chladiči v ohnivzdorném pouzdru.