iBaby Monitor M2 Pro video chůvička

iBaby Monitor M2 Pro video chůvička

Narození miminka změní život každé rodině. Malé dítě je potřeba neustále monitorovat, a to i v případě, že zrovna nestojíte u jeho postýlky. S tím vším vám může pomoct chytrá video chůvička iBaby Monitor M2 Pro. Statická kamera s HD rozlišením.
Kód: APCMIBMM2P001 EAN: 865492000286 Part No.: IB-M2PRO
3 799 Kč
3 140 Kč bez DPH

Prodej ukončen
iBaby Monitor M2 Pro

Chytrá video chůvička.Narození miminka změní život každé rodině. Malé dítě je potřeba neustále monitorovat, a to i v případě, že zrovna nestojíte u jeho postýlky. S tím vším vám může pomoct chytrá video chůvička iBaby Monitor M2 Pro. Ve spolupráci s ovládací aplikací pro chytré telefony streamujete krystalicky čistý obraz v HD rozlišení ve dne i v noci. V případě, že se vaše dítě probudí nebo začne brečet, budete o tom okamžitě informováni díky integrovaným senzorům zvuku a pohybu. Další senzor pak pohlídá správnou teplotu a vlhkost v dětském pokoji. Video s vaší ratolestí můžete také snadno sdílet se zbytkem rodiny, například s babičkou nebo dědečkem.

Miminko pod neustálým dozorem. Ovládací aplikace iBaby Care nebo iFamcam umožňuje sledovat video streamované chůvičkou iBaby M2 Pro. V případě, že se dítě probudí, a začně brečet můžete mu z aplikace pustit uklidňující hudbu nebo pomocí integrovaného mikrofonu a reproduktoru na něj rovnou promluvit. A to odkudkoli, kde se připojíte k internetu. V závislosti na nastavení citlivosti senzorů vám aplikace také zasílá notifikace nebo fotografie na displej zařízení.Krystalicky čistý obraz. Video chůvička iBaby Monitor M2 Pro přenáší živý obraz v HD rozlišení (720p). Kvalitu přenosu lze ale snížit až o tři kroky, například při nevyhovujícím internetovém připojení. Ostrý obraz přenáší chůvička i za zhoršených světelných podmínek nebo v noci. iBaby Monitor M2 Pro totiž disponuje nočním viděním, které lze vypínat nebo zapínat v aplikaci.Kvalitní oboustranný zvuk a přehrávání hudby. Integrovaný mikrofon a reproduktory vám dovolí komunikovat s vašemi dětmi nebo blízkými oběma směry současně. Kvalitu přenosu zvuku výrazně vylepšuje aktivní rušení ozvěny, aby vaše miminko bezpečně poznalo váš hlas. A pokud mu bude v postýlce smutno, můžete mu přehrát některou z nabízených ukolébavek i oblíbenou písničku z vlastní knihovny.Upozornění při pohybu a zvuku. Integrované senzory pohybu a zvuku vám umožní oprostit se od neustálého poslouchání nebo sledování vašeho potomka, jak tomu bývá u obyčejných chůviček. Nemusíte už být neustále na přijmu, aplikace vás sama upozorní notifikací na displej telefonu, zvukovou výstrahou nebo fotografií, a to kdykoli vás vaše dítě bude potřebovat.Snadná instalace kdekoli a kdykoli. Video chůvičku iBaby Monitor M2 Pro připojíte do domácí WiFi sítě během okamžiku. Celou instalací vás detailně provede ovládací aplikace ve vašem chytrém telefonu. Díky jednoduché instalaci a kompaktním rozměrům můžete iBaby Monitor M2 Pro brát s sebou na rodinné dovolené a ani při stálém zapojení se nemusíte bát účtů za elektřinu. Chůvička odebírá pouhých 2,5 W.