iBaby Monitor M2 Pro video chůvička

iBaby Monitor M2 Pro video chůvička

Narození miminka změní život každé rodině. Malé dítě je potřeba neustále monitorovat, a to i v případě, že zrovna nestojíte u jeho postýlky. S tím vším vám může pomoct chytrá video chůvička iBaby Monitor M2 Pro. Statická kamera s HD rozlišením.
Kód: APCMIBMM2P001 EAN: 865492000286 Part No.: IB-M2PRO
3 799 Kč
3 140 Kč bez DPH
Prodej na splátky
Splátková kalkulačka
Skladová dostupnost
Centrální sklad
OC Aupark Hradec Králové
OC Chodov PrahaiBaby Monitor M2 Pro

Chytrá video chůvička.Narození miminka změní život každé rodině. Malé dítě je potřeba neustále monitorovat, a to i v případě, že zrovna nestojíte u jeho postýlky. S tím vším vám může pomoct chytrá video chůvička iBaby Monitor M2 Pro. Ve spolupráci s ovládací aplikací pro chytré telefony streamujete krystalicky čistý obraz v HD rozlišení ve dne i v noci. V případě, že se vaše dítě probudí nebo začne brečet, budete o tom okamžitě informováni díky integrovaným senzorům zvuku a pohybu. Další senzor pak pohlídá správnou teplotu a vlhkost v dětském pokoji. Video s vaší ratolestí můžete také snadno sdílet se zbytkem rodiny, například s babičkou nebo dědečkem.

Miminko pod neustálým dozorem. Ovládací aplikace iBaby Care nebo iFamcam umožňuje sledovat video streamované chůvičkou iBaby M2 Pro. V případě, že se dítě probudí, a začně brečet můžete mu z aplikace pustit uklidňující hudbu nebo pomocí integrovaného mikrofonu a reproduktoru na něj rovnou promluvit. A to odkudkoli, kde se připojíte k internetu. V závislosti na nastavení citlivosti senzorů vám aplikace také zasílá notifikace nebo fotografie na displej zařízení.Krystalicky čistý obraz. Video chůvička iBaby Monitor M2 Pro přenáší živý obraz v HD rozlišení (720p). Kvalitu přenosu lze ale snížit až o tři kroky, například při nevyhovujícím internetovém připojení. Ostrý obraz přenáší chůvička i za zhoršených světelných podmínek nebo v noci. iBaby Monitor M2 Pro totiž disponuje nočním viděním, které lze vypínat nebo zapínat v aplikaci.Kvalitní oboustranný zvuk a přehrávání hudby. Integrovaný mikrofon a reproduktory vám dovolí komunikovat s vašemi dětmi nebo blízkými oběma směry současně. Kvalitu přenosu zvuku výrazně vylepšuje aktivní rušení ozvěny, aby vaše miminko bezpečně poznalo váš hlas. A pokud mu bude v postýlce smutno, můžete mu přehrát některou z nabízených ukolébavek i oblíbenou písničku z vlastní knihovny.Upozornění při pohybu a zvuku. Integrované senzory pohybu a zvuku vám umožní oprostit se od neustálého poslouchání nebo sledování vašeho potomka, jak tomu bývá u obyčejných chůviček. Nemusíte už být neustále na přijmu, aplikace vás sama upozorní notifikací na displej telefonu, zvukovou výstrahou nebo fotografií, a to kdykoli vás vaše dítě bude potřebovat.Snadná instalace kdekoli a kdykoli. Video chůvičku iBaby Monitor M2 Pro připojíte do domácí WiFi sítě během okamžiku. Celou instalací vás detailně provede ovládací aplikace ve vašem chytrém telefonu. Díky jednoduché instalaci a kompaktním rozměrům můžete iBaby Monitor M2 Pro brát s sebou na rodinné dovolené a ani při stálém zapojení se nemusíte bát účtů za elektřinu. Chůvička odebírá pouhých 2,5 W.