iHealth AIR PO3 chytrý pulzní oxymetr

iHealth AIR PO3 chytrý pulzní oxymetr

iHealth AIR PO3 měří saturaci krve kyslíkem (SpO2) a srdeční tep. Lehké bezdrátové přenosné zařízení provádí neinvazivní měření bezprostředně rychle po vsunutí konečku prstu vysoce přesnou optickou metodou. Spolupracuje s aplikací iHealth MyVitals.
Kód: APHTIHAIPO301 EAN: 855111003910 Part No.: IH-PO3
2 198 Kč
1 817 Kč bez DPH
Prodej na splátky
Splátková kalkulačka
Skladová dostupnost
Centrální sklad
OC Aupark Hradec Králové
OC Chodov PrahaiHealth AIR PO3

Chytrý pulzní oxymetr.iHealth AIR PO3 měří saturaci krve kyslíkem (SpO2) a srdeční tep. Lehké bezdrátové přenosné zařízení provádí neinvazivní měření bezprostředně rychle po vsunutí konečku prstu vysoce přesnou optickou metodou. Během sportovního tréninku nebo rekreačních aktivit máte k dispozici své aktuální hodnoty na displeji zařízení. Spolupracuje s aplikací iHealth MyVitals, která je zdarma ke stažení v obchodech App Store a Google Play.

iHealth AIR PO3 bezdrátový pulzní oxymetr měří saturaci krve kyslíkem pomocí dvou světelných paprsků, jeden s červeným a druhý s infračerveným světlem, kterými osvítí kapiláry vsunutého konce prstu. Saturace kyslíkem je udávána procentuálním podílem oproti maximálnímu množství kyslíku, které krev může nést.U zdravých osob je standardní hodnota SpO2 mezi 96% až 99%. Věk, vysoká nadmořská výška, tělesná kondice a další faktory mohou posunout běžnou hodnotu níže. Měření SpO2 je důležité ve spojení se sportovním tréninkem a při zdravotních vyšetřeních. Srdeční pulz je doplňková hodnota pro posuzování okamžité hodnoty kyslíkové saturace krve.Oxymetr iHealth AIR PO3 je vybaven vlastním displejem pro zobrazení nameřených hodnot. Nemusíte tedy u sebe mít chytrý telefon nebo tablet. iHealth AIR PO3 je výrobek, který je certifikován CE jako zdravotní zařízení.