iHealth AIR PO3 chytrý pulzní oxymetr

iHealth AIR PO3 chytrý pulzní oxymetr

iHealth AIR PO3 měří saturaci krve kyslíkem (SpO2) a srdeční tep. Lehké bezdrátové přenosné zařízení provádí neinvazivní měření bezprostředně rychle po vsunutí konečku prstu vysoce přesnou optickou metodou. Spolupracuje s aplikací iHealth MyVitals.
Kód: APHTIHAIPO301 EAN: 855111003910 Part No.: IH-PO3
2 198 Kč
1 817 Kč bez DPH
Prodej na splátky
Splátková kalkulačka
Skladová dostupnost
Centrální skladiHealth AIR PO3

Chytrý pulzní oxymetr.iHealth AIR PO3 měří saturaci krve kyslíkem (SpO2) a srdeční tep. Lehké bezdrátové přenosné zařízení provádí neinvazivní měření bezprostředně rychle po vsunutí konečku prstu vysoce přesnou optickou metodou. Během sportovního tréninku nebo rekreačních aktivit máte k dispozici své aktuální hodnoty na displeji zařízení. Spolupracuje s aplikací iHealth MyVitals, která je zdarma ke stažení v obchodech App Store a Google Play.

iHealth AIR PO3 bezdrátový pulzní oxymetr měří saturaci krve kyslíkem pomocí dvou světelných paprsků, jeden s červeným a druhý s infračerveným světlem, kterými osvítí kapiláry vsunutého konce prstu. Saturace kyslíkem je udávána procentuálním podílem oproti maximálnímu množství kyslíku, které krev může nést.U zdravých osob je standardní hodnota SpO2 mezi 96% až 99%. Věk, vysoká nadmořská výška, tělesná kondice a další faktory mohou posunout běžnou hodnotu níže. Měření SpO2 je důležité ve spojení se sportovním tréninkem a při zdravotních vyšetřeních. Srdeční pulz je doplňková hodnota pro posuzování okamžité hodnoty kyslíkové saturace krve.Oxymetr iHealth AIR PO3 je vybaven vlastním displejem pro zobrazení nameřených hodnot. Nemusíte tedy u sebe mít chytrý telefon nebo tablet. iHealth AIR PO3 je výrobek, který je certifikován CE jako zdravotní zařízení.