Kód: APHTIHWBAS011
Produktové číslo: IH-HS2S

iHealth FIT HS2S Chytrá osobní váha

Designové provedení a pohodlné vážení nebudou jedinými důvody, proč se iHealth FIT stane nedílnou součástí vaší koupelny. Chytrá osobní váha, nebo chcete-li tělesný analyzátor, měří spolu s hmotností 9 významných tělesných ukazatelů.

Detailní popis
Skladem
pá 8. 7.  u Vás neboihned na 0 prodejnách
1 399 Kč
1 156 Kč bez DPHiHealth FIT HS2S

Chytrá osobní váha s analýzou složení těla.
Designové provedení a pohodlné vážení nebudou jedinými důvody proč se iHealth FIT stane nedílnou součástí vaší koupelny. Chytrá osobní váha, nebo chcete-li tělesný analyzátor, měří spolu s hmotností 9 významných tělesných ukazatelů, jako například BMI nebo podíl kostní hmoty, tělesného a orgánového tuku.Získaná data automaticky a přehledně zpracuje doprovodná aplikace iHealth MyVitals v češtině a slovenštině. Přehledně zobrazené údaje a nastavení vašich cílů vám pomohou efektivně dosáhnout vysněné fyzické kondice a lepší kontroly nad svým zdravotním stavem.

Váha FIT splňuje podmínky certifikace zdravotních zařízení a její používání je bezpečné i pro těhotné ženy. Zabezpečené bezplatné úložiště vám umožní pohodlné sdílení dat s lékařem nebo rodinou.Vylaďte si životní styl podle požadavků svého těla.

Díky váze FIT snadno zjistíte například účinek změny ve stravování nebo získáte přesné údaje o efektivitě vašich tréninků na zdravotní stav. Sledování změny tělesných ukazatelů rychle zamezíte jojo efektu nebo ztrátě svalové hmoty a jiným chybám při dietě a tréninku.

Jaké údaje vám váha pomůže vyhodnoti?
- Tělesnou hmotnost
- Podíl vody v těle
- Poměr kostní hmoty
- Podíl svalové hmoty
- Poměr tělesného tuku
- Poměr netukové tkáně
- Útrobní tuk
- BMI - body mass index
- DCI - doporučený denní příjem kalorií podle vašich cílů

Dokáže rozlišit až 8 uživatelů.

Systém složený z váhy FIT a aplikace za vás vytřídí a zhodnotí data získaná od až 8 uživatelů, které navíc rozpozná automaticky. Získáte tak mocný nástroj k podpoře fitness aktivit a kontroly zdravotního stavu celé rodiny.

FIT může být s mobilem i bez něj. Aktuální hmotnost uvidíte hned na displeji váhy. Po synchronizaci s aplikací iHealth MyVitals sledujte plnění svých cílů. A získaná data můžete odeslat lékaři nebo sdílet s rodinou.Jednoduše se zvážíte pouhým stoupnutím na váhu.

Přístroj uchová v interní paměti až 500 měření pro každého z možných 8 uživatelů. Synchronizaci dat paměti a aplikace můžete provést kdykoliv po spuštění Bluetooth a aplikace iHealth MyVitals. Po spárování vašeho mobilu zároveň uvidíte svou aktuální hmotnost.


Obecné

Typ váhy Digitální diagnostická

Vlastnosti

Kompatibilita Android Ano
Párování s mobilní aplikací Ano
Bluetooth Ano
Kompatibilita iOS Ano
LED displej Ano
Materiál desky Sklo

Funkce

Měření BMI Ano
Měření hmotnosti kostí Ano
Měření svalů Ano
Měření tuku Ano
Měření vody Ano