Kód: APHTIHWBAS011
Produktové číslo: IH-HS2S

iHealth FIT HS2S Chytrá osobní váha

Designové provedení a pohodlné vážení nebudou jedinými důvody, proč se iHealth FIT stane nedílnou součástí vaší koupelny. Chytrá osobní váha, nebo chcete-li tělesný analyzátor, měří spolu s hmotností 9 významných tělesných ukazatelů.

Detailní popis
Skladem
st 25. 5.  u Vás neboihned na 0 prodejnách
1 399 Kč
1 156 Kč bez DPHiHealth FIT HS2S

Chytrá osobní váha s analýzou složení těla.
Designové provedení a pohodlné vážení nebudou jedinými důvody proč se iHealth FIT stane nedílnou součástí vaší koupelny. Chytrá osobní váha, nebo chcete-li tělesný analyzátor, měří spolu s hmotností 9 významných tělesných ukazatelů, jako například BMI nebo podíl kostní hmoty, tělesného a orgánového tuku.Získaná data automaticky a přehledně zpracuje doprovodná aplikace iHealth MyVitals v češtině a slovenštině. Přehledně zobrazené údaje a nastavení vašich cílů vám pomohou efektivně dosáhnout vysněné fyzické kondice a lepší kontroly nad svým zdravotním stavem.

Váha FIT splňuje podmínky certifikace zdravotních zařízení a její používání je bezpečné i pro těhotné ženy. Zabezpečené bezplatné úložiště vám umožní pohodlné sdílení dat s lékařem nebo rodinou.Vylaďte si životní styl podle požadavků svého těla.

Díky váze FIT snadno zjistíte například účinek změny ve stravování nebo získáte přesné údaje o efektivitě vašich tréninků na zdravotní stav. Sledování změny tělesných ukazatelů rychle zamezíte jojo efektu nebo ztrátě svalové hmoty a jiným chybám při dietě a tréninku.

Jaké údaje vám váha pomůže vyhodnoti?
- Tělesnou hmotnost
- Podíl vody v těle
- Poměr kostní hmoty
- Podíl svalové hmoty
- Poměr tělesného tuku
- Poměr netukové tkáně
- Útrobní tuk
- BMI - body mass index
- DCI - doporučený denní příjem kalorií podle vašich cílů

Dokáže rozlišit až 8 uživatelů.

Systém složený z váhy FIT a aplikace za vás vytřídí a zhodnotí data získaná od až 8 uživatelů, které navíc rozpozná automaticky. Získáte tak mocný nástroj k podpoře fitness aktivit a kontroly zdravotního stavu celé rodiny.

FIT může být s mobilem i bez něj. Aktuální hmotnost uvidíte hned na displeji váhy. Po synchronizaci s aplikací iHealth MyVitals sledujte plnění svých cílů. A získaná data můžete odeslat lékaři nebo sdílet s rodinou.Jednoduše se zvážíte pouhým stoupnutím na váhu.

Přístroj uchová v interní paměti až 500 měření pro každého z možných 8 uživatelů. Synchronizaci dat paměti a aplikace můžete provést kdykoliv po spuštění Bluetooth a aplikace iHealth MyVitals. Po spárování vašeho mobilu zároveň uvidíte svou aktuální hmotnost.