Kód: APHTIHLEK20001
Produktové číslo: IH-AID-20
EAN: 856362002615

iHealth Lékárnička 2.0–tlakoměr,oxymetr,teploměr

Moderní lékárnička s profesionální výbavou • pro maximální kontrolu & dohled nad zdravím všech členů domácnosti • klinicky vysoce přesné výsledky • součástí je tlakoměr, oxymetr a 2 teploměry • spolupráce s aplikací iHealth MyVitals • možnost tvorby profilů i uchovávání naměřených dat v cloudové paměti • snadné sdílení výsledků s lékařem (on-line) • technologie Bluetooth 4.0 • CE certifikace – zdravotní zařízení

Detailní popis
Skladem
Pondělí 11. 12.  u Vás neboihned na 0 prodejnách
2 990 Kč
2 471 Kč bez DPH

Moderní lékárnička iHealth 2.0 – tlakoměr, oxymetr, teploměr

  • Obsahuje zápěstní tlakoměr, pulzní oxymetr a dva bezkontaktní teploměry
  • Klinicky vysoce přesné výsledky
  • CE certifikace – zdravotní zařízení
  • Rozšířené možnosti využití s aplikací iHealth MyVitals
  • Uchovávání historie naměřených dat

iHealth 2.0 – moderní strážce vašeho zdraví

A také zdraví vašich blízkých. Inovativní lékárnička iHealth 2.0 sestává ze zápěstního tlakoměru, chytrého pulzního oxymetru a dvou bezkontaktních teploměrů a garantuje klinicky vysoce přesné výsledky. Její výjimečné kvality stvrzuje CE certifikace (zdravotní zařízení) a po propojení s aplikací iHealth MyVitals (kompatibilní s Android i iOS zařízeními) před vámi lékárnička otevře netušené možnosti využití.

Získejte nástroj s opulentním potenciálem

Po spárování lékárničky iHealth 2.0 s mobilní aplikací (přes technologii Bluetooth 4.0) můžete uchovávat výsledky dřívějších měření v cloudové paměti, vytvářet profily všem členům rodiny nebo třeba se svým lékařem sdílet výsledky & data on-line. Ten tak může (zvláště v této obtížně době) rychleji a snáze diagnostikovat vaše potíže a pružně reagovat s případnou léčbou. Nenechávejte nic náhodě a myslete na to nejdůležitější. Zdraví máme všichni jen jedno. A s iHealth 2.0 budete mít historii všech naměřených hodnot kdykoliv a kdekoliv k dispozici.

iHealth PUSH

Zápěstní tlakoměr iHealth PUSH měří mimo systolický a diastolický tlak i tepovou frekvenci a zvládne odhalit také srdeční arytmii. Velká obrazovka tlakoměru zobrazuje výsledky neprodleně po měření (lze rovněž zobrazit v telefonu) a nabízí porovnání dat s oficiálními doporučeními Světové zdravotnické organizace. iHealth PUSH prošel klinickými testy (jež potvrdily shodné výsledky s měřením prostřednictvím stetoskopu) a je schválený jako zdravotnický prostředek. Nechybí rovněž prestižní akreditace Evropské společnosti pro hypertenzi.

iHealth AIR PO3

Chytrý pulsní oxymetr iHealth AIR PO3 měří saturaci krve kyslíkem (SpO2) prostřednictvím dvou světelných paprsků (infračervené + červené světlo), jež osvětlují kapiláry konce prstu, který stačí jednoduše vsunout mezi diody ve skřipci oxymetru (saturace krve kyslíkem je převáděna na procentuální hodnotu - oproti maximálnímu množství kyslíku, co se v krvi může nacházet). SpO2 je velmi zásadní parametr a sledovat by jej měli nejen sportovci či osoby se zdravotními komplikacemi. iHealth AIR PO3 měří dále srdeční puls (jako doplňující hodnotu pro co nejpřesnější monitoring aktuálního nasycení krve kyslíkem) a také tzv. Perfuzní index, jenž označuje podíl okysličené krve přicházející s každým novým srdečním tepem (ku celkovému množství krve).

iHealth PT2L

Třetí součástí lékárničky pro 21. století iHealth je také špičkový bezkontaktní teploměr PT2L (v balení 2×), který měří vyzařování tepla z povrchu čela (v infračerveném pásmu). Zásluhou mnoha důmyslných senzorů vám poskytne naprosto přesný výsledek během pouhé vteřiny. Teploměr byl rovněž precizně zkonstruován tak, aby zajišťoval zcela hygienické a neinvazivní měření, takže s ním snadno změříte teplotu i svým nejmenším ratolestem či nejstarším členům rodiny. Snadné a intuitivní ovládání je samozřejmostí.

Vyobrazení je pouze ilustrativní.

Pokročilé

Mobilní aplikace Ano
LED displej Ano
Maximální měřitelná teplota (°C) 43
Minimální měřitelná teplota (°C) 35
Přesnost měření cca (°C) ±0,3
Rychlost měření (s) 1

Obecné

Způsob měření: čelo Ano
Hmotnost (g) 53
Typ napájení AAA
Typ Bezkontaktní-infračervený

Funkce

Indikace slabé baterie Ano
Možnost přepnutí °C a °F Ano
Barevná indikace teploty Ano
Paměť pro naměřené hodnoty Ano
Výsledek během 1sek Ano

Vážíme si spokojenosti našich zákazníků

Rychle dodani.pracovnici expedice dokonce vypatrali muj ipad,ktery pitomy zamestnanec posty dorucil uplne jinam a pak sveřepě lhal on i zamestnanci depa.Takze perfektni spoluprace a pomoc pri problemu s touto firmou

Ověřený zákazník
07.12.2023

obchod rychlý

Ověřený zákazník
25.11.2023

zadna nevyhoda rychle doručeno

Ověřený zákazník
21.11.2023

Výborný zákaznický servis.

Ověřený zákazník
20.11.2023

Děkuji, jsem s tímto obchodem spokojený.

Ověřený zákazník
17.11.2023

Rychlé odesláni!

Ověřený zákazník
09.11.2023

Hodinky přišly již druhý den po objednání.

Ověřený zákazník
09.11.2023

Skvělé služby a ceny!!!

Ověřený zákazník
05.11.2023

Vše proběhlo v pořádku. Nákup doporučuji. Určitě jsem nenakupoval naposledy.

Ověřený zákazník
25.10.2023

+ dobrá cena - chodí maily, kde jsou blbosti - objednal jsem si vyzvednutí na prodejně a mail mi přišel s úplně jinou informací

Ověřený zákazník
25.10.2023
Všechny recenze