Kód: APHTIHWBAS008
Produktové číslo: IH-KD-723
EAN: 856362005371

iHealth PUSH Chytrý zápěstní měřič krevního tlaku

iHealth PUSH je přesný a snadno uživatelný zápěstní tlakoměr, který umožňuje měřit jak diastolický, tak i systolický tlak a navíc tepovou frekvenci. Díky displeji, který je umístěn na manžete vidíte výsledky okamžitě.

Detailní popis
949 Kč
784 Kč bez DPHiHealth PUSH

Zápěstní tlakoměr.Neměříte si krevní tlak tak často, jak byste potřebovali? Protože musíte pokaždé vybalit přístroj, rozmotat hadičky, vyhrnout rukáv, zapisovat naměřené údaje.. Jenže iHealth myslí na přesnost měření stejně jako na snadné užívání tlakoměru.

Zápěstní tlakoměr PUSH vám umožní měřit systolický a diastolický tlak a tepovou frekvenci. Lehký displej je součástí manžety, takže naměřené hodnoty máte ihned na očích.

Díky domácímu prostředí bez stresu získají vaše výsledky ještě lepší vypovídací hodnotu. Tlakoměr PUSH je schválený CE zdravotnický prostředek a klinické testování potvrdilo přesnost výsledků.
Klinicky přesné výsledky v pohodlí domova.

Tlakoměr PUSH kromě hodnoty systolického a diastolického tlaku měří také tepovou frekvenci a dokáže odhalit nepravidelný srdeční rytmus - arytmii. Výsledky měření vidíte ihned na velké obrazovce a můžete je porovnat s doporučením Světové zdravotnické organizace (WHO).

Tlakoměr PUSH je schválený jako CE zdravotnický prostředek. Klinické testování potvrdilo shodu výsledků z tlakoměru Push s měřením s pomocí stetoskopu. Tlakoměry iHealth jsou schváleny Evropskou společností pro hypertenzi.Tipy na správné měření krevního tlaku.

Alespoň 30 minut před měřením se vyhněte nadměrné fyzické aktivitě, stresu, kouření ani nejezte a nepijte. Sundejte si z ruky těsné oblečení a doplňky a posaďte se do polohy s nohami na vodorovné podlaze (nohy nekřižte). Předloktí opřete o stůl - manžeta by měla být přibližně v úrovni vašeho srdce. V průběhu měření nehovořte a zůstaňte v klidu.

Krevní tlak v průběhu dne přirozeně kolísá. Nejvyšší hodnoty se obvykle vyskytují v denních hodinách a nejnižší kolem půlnoci. Hodnoty naměřené v pravidelných intervalech konzultujte se svým lékařem.

Sledujte všechny své zdravotní údaje.

K pohodlnému a bezpečnému shromažďování vašich zdravotních dat v bezplatné aplikaci iHealth MyVitals stačí jediné zmáčknutí tlačítka. Stejně jednoduchá je i správa údajů - dlouhodobé grafy, nebo data jednotlivých měření máte přehledně k dispozici s množstvím funkcí.

Vážíme si spokojenosti našich zákazníků

Rychle s efektivní. Hrál jsem neodbytného kupujicího.

Ověřený zákazník
18.10.2018

Vše proběhlo naprosto bez problému, skvělá komunikace s obchodníkem, kdy jsme skrze chat doladili výběr produktu. Zboží přišlo skvěle zabalené a velice rychle. Určitě pozitivní zkušenost a ráda doporučím dál.

Ověřený zákazník
19.05.2022

Celková spokojenost. Komunikace s obchodem, přehlednost zboží, ceny, velký výběr, určitě se budu vracet.

Ověřený zákazník
12.05.2022

Mohu vřele doporučit. Nakupuji pravidelně!

Ověřený zákazník
09.12.2014

Jsem spokojen

Ověřený zákazník
06.01.2015

Vstricny pristup, super komunikace. Doporucuji

Ověřený zákazník
25.05.2022

Prijemny a vstricny personal. Jenom bych si prala,aby byla moje soucasna objednavka dvou telefonu IPhone X opravdu vyrizena ve sjednane dobe.Jsou to darky od Jeziska a dost mi na tom zalezi,dekuji.

Ověřený zákazník
11.11.2017

Vše v pořádku - rychlé dodání

Ověřený zákazník
29.12.2021

Nákup a doručení proběhlo naprosto v pořádku.

Ověřený zákazník
24.01.2022

Vše super

Ověřený zákazník
01.12.2022
Všechny recenze