Kód: APHTIHWBAS009
Produktové číslo: IH-KN-550BT

iHealth TRACK KN-550BT měřič krevního tlaku

iHealth TRACK je jednoduchý, spolehlivý a uživatelsky přívětivý tlakoměr určený k měření hodnot krevního tlaku a srdečního pulzu. Výsledné hodnoty se zobrazí na displeji s určitým podbarvením od zelené po červenou podle závažnosti.

Detailní popis
Skladem
út 6. 12.  u Vás neboihned na 0 prodejnách
1 099 Kč
908 Kč bez DPHiHealth TRACK

Měřič krevního tlaku.iHealth TRACK je jednoduchý, spolehlivý a uživatelsky maximálně přívětivý tlakoměr určený k pravidelnému osobnímu měření hodnot krevního tlaku i srdečního pulzu. Jediným stisknutím tlačítka dojde k zahájení měření a výsledné hodnoty se během okamžiku zobrazí na displeji tlakoměru s podbarvením od zelené po červenou podle závažnosti. Druhé tlačítko pak zobrazí historii měření. iHealth TRACK totiž disponuje vlastní offline pamětí pro výsledky 99 posledních měření.
Snadné měření.

Pro správné provedení měření je potřeba umístit manžetu tlakoměru pevně, ale pohodlně na paži cca 1 až 2 cm nad loket v souladu s nákresy a symboly na manžetě. Paže s manžetou by měla být mírně zdvižena či umístěna na podložce, aby se manžeta nacházela na úrovni srdce. Měření lze provádět i vleže. Po krátké relaxaci, nutné pro zklidnění tlaku, stačí jednou stisknout tlačítko START/STOP pro zahájení úkonu, manžeta se sama nafoukne a postupně vyfoukne při provádění meření. Následně displej zobrazí výsledky měření diastolického a systolického tlaku a také srdečního tepu.Displej svým podbarvením indikuje závažnost výsledků takto:

- Optimální tlak - zelená
- Normální tlak - zelená
- Mírně zvýšený tlak - žlutá
- Hypertenze 1. stupně - blikající žlutá
- Hypertenze 2. stupně - červená
- Hypertenze 3. stupně - blikající červená

Komplexní sledování osobní zdravotní kondice.

Aplikace iHealth MyVitals, která je kompatibilní s chytrými zařízeními se systémem iOS nebo Android s podporou Bluetooth 4.0 a je zdarma ke stažení, umožňuje komplexní sledování a měření celé řady životně podstatných hodnot, evidenci fyzické aktivity a příjmu energie v potravě. Na to navazuje funkce plánování osobních cílů, sledování jejich plnění a plánování konkrétních aktivit.

iHealth TRACK disponuje offline pamětí, která zaručuje uchování výsledků a to až 99 jednotlivých měření. Tyto výsledky lze kdykoli jednoduše zobrazit a procházet na displeji tlakoměru stisknutím tlačítka M.