Porovnání
Lehce používané Jako nové
Kód: APHTIHBPWM012
Produktové číslo:
Reklamační číslo: 5356020

iHealth VIEW BP7s zápěstní měřič krevního tlaku

Stav zboží
Lehce používané

Vrácené zboží do 14ti dnů (eshop). Zařízení bez známek poškození. Obsah balení: měřič, krabička, usb kabel, manuál.

Na tento produkt je poskytována zkrácená záruka 12 měsíců.

Bezdrátový zápěstní měřič krevního tlaku iHealth BP7s Vám změří a zároveň zobrazí na displeji naměřené hodnoty krevního tlaku a srdečního tepu. Vše zaznamená do aplikace MyVitalis a přenese do aplikace Zdraví. Měříč lze použít i bez Vašeho telefonu.

Detailní popis
Skladem
pá 7. 10.  u Vás neboihned na 0 prodejnách
1 490 Kč
1 231 Kč bez DPH


iHealth VIEW BP7s

Chytrý zápěstní měřič krevního tlaku.

Změřte si krevní tlak v pohodlí vašeho domova nebo kdekoli na cestách kompaktním zápěstním tlakoměrem iHealth VIEW BP7s. Ten navíc zjistí i hodnotu srdečního tepu a upozorní vás na případnou arytmii. Čitelný LED displej s podsvícením zobrazí aktuálně naměřené hodnoty a vlastní paměť uchová 120 měření. Tlakoměr se aktivuje automaticky a pomůže vám nalézt pozici optimální pro měření. Samočinné je i nafouknutí a vyfouknutí zápěstní manžety.


Klinicky přesné výsledky v pohodlí domova. Chytrý tlakoměr iHealth VIEW je určen k osobnímu použití. Měření tlaku probíhá na zápěstí pomocí oscilometrické metody. Kromě hodnoty systolického a diastolického tlaku měří iHealth VIEW také tepovou frekvenci se zobrazením průběhové křivky a dokáže odhalit srdeční arytmii. iHealth VIEW získal CE certifikaci pro zdravotní zařízení a přenos výsledků byla ověřena klinickými testy.

Maximálně snadné a pohodlné měření. Komfortní manžetu usadíte na zápěstí a dotáhnete pomocí suchého zipu. iHealth VIEW se aktivuje automaticky a pomocí navigačních šipek na displeji vám pomůže nalézt polohu paže optimální pro měření tlaku. Samotné měření zahájíte přidržením tlačítka Start/Stop po dobu 3 vteřin. V průběhu měření se manžeta samočinně nafoukne a vyfoukne. Jednodušší než u doktora a bez stresu, který může výsledky zkreslovat.100% funkční i bez chytrého telefonu. Na rozdíl od předchozí verze funguje iHealth VIEW i bez chytrého telefonu, není tedy nutné při každém měření spouštět aplikaci. Vnitřní paměť tlakoměru uchová až 120 měření a synchronizaci lze provádět jednou za čas v intervalu podle potřeby. Kompaktní provedení a moderně jednoduchý design bez zbytečných tlačítek činí z iHealth VIEW ideální tlakoměr pro každodenní použití doma i na cestách. V balení proto naleznete i uzavíratelné cestovní pouzdro.

Okamžité zobrazení výsledků na LED displeji. Aktuálně naměřené hodnoty zobrazuje integrovaný panel s LED podsvícením, který představuje další výrazné vylepšení proti předchozí verzi. Displej je dobře čitelný i na přímém slunci, zelené zbarvení přitom neunavuje oči ani v přítmí. Kromě výsledků měření a navigačních šipek ukazuje displej i probíhající synchronizaci s chytrým telefonem a stav baterie iHealth VIEW.Dlouhodobá výdrž baterie. Stav baterie kromě displeje zobrazí i aplikace. V předstihu se tedy dozvíte o nutnosti jejího dobití. Baterii dobijete snadno pomocí přibaleného mini USB kabelu a klasické telefonní nabíječky nebo USB portu počítače. Na jedno nabití zvládne baterie až 80 měření.