inCharge 6 Max – 6v1 nabíjecí a datový kabel, 1,5m

inCharge 6 Max – 6v1 nabíjecí a datový kabel, 1,5m

Multifunkční datový a nabíjecí kabel inCharge 6 Max se postará o všechna propojení, která potřebujete doma i na cestách. inCharge obsahuje totiž všechny konektory, které obvykle potřebujete, a to na kabelu, který je o 50 % delší, než ostatní kabely.
Kód: ACDPEAINCH050 EAN: 7640170469455 Part No.: RS-SIXMAX01R
649 Kč
536 Kč bez DPH
Prodej na splátky
Splátková kalkulačka
Skladová dostupnost
SKLADEM

inCharge 6 Max

Nabíjecí a datový kabel.
Všechny kabely, které na svých každodenních cestách potřebujete, jsou obsažené v kompaktní klíčence. Model 6 Max z řady inCharge obsahuje 6 konektorů bez nevzhledných rozdvojek, takže budete mít vždy po ruce ten správný kabel. Délka kabelu prodloužená až na 1,5 m vám umožní propojit nebo nabíjet vaše zařízení bez omezení.

Jedinečný design zajišťují extra odolné součástky a provedení celého kabelu. inCharge totiž klade důraz na detaily, trvanlivé materiály a konektory té nejlepší kvality. Kovový kryt je z hliníkové slitiny, která díky přidanému zinku zajišťuje tu nejpevnější možnou ochranu portů. Kabely jsou ochráněny dvojitým krytím. To se skládá z TPU obložení a nylonové svrchni tkaniny. 90 měděných vodičů v izolaci. A navíc díky plochému tvaru se odolný kabel nezamotává.


Na světě je odhadem přes 5 bilionů USB a USB-C portů. S kabelem inCharge vám můžou úplně všechny posloužit k nabíjení vašeho zařízení. Jednou pro vždy tak elegantně vyřešíte problém s vybitou baterií - a nejen to: inCharge je připraven i na přenos dat a synchronizaci vašich zařízení.

Patentovaný design kabelu inCharge Max 6 umožňuje nabíjet přenosné zařízení z jakéhokoliv zdroje. Vstup obsahuje USB a USB-C konektory, výstup pak duální konektor, který obsahuje Lightning a MicroUSB, a k tomu USB-C konektor.Jednou z nejatraktivnějších funkcí inCharge 6 Max je možnost přenosu energie z připojeného USB-C mobilu. Pokud není v dosahu vhodný adaptér nebo port, můžete k dobití vašeho telefonu využít jiný, nebo třeba bezdrátová sluchátka nebo jakékoli jiné zařízení.