Kód: ACDPEAINCH053
Produktové číslo: RS-SIX01R

inCharge 6 Mercury Grey

InCharge 6 obsahuje všechny kabely, které potřebujete, a to v malém kompaktním přívěsku na klíče. Nejnovější verze oblíbeného multifunkčního kabelu obsahuje 6 variant připojení.

Detailní popis
Skladem
so 21. 5.  u Vás neboihned na 0 prodejnách
449 Kč 399 Kč
330 Kč bez DPH

inCharge 6

Nabíjecí a datový kabel.
Všechny kabely, které na svých každodenních cestách potřebujete, jsou obsažené v kompaktní klíčence. Nejnovější model z řady inCharge obsahuje 6 konektorů bez nevzhledných rozdvojek, takže budete mít vždy po ruce ten správný kabel. Extra silný neodymový magnet se postará o elegantní a bezpečené přichycení ke klíčům nebo přezce batohu.

Jedinečný design zajišťují extra odolné součástky a provedení celého kabelu. inCharge totiž klade důraz na detaily, trvanlivé materiály a konektory té nejlepší kvality. Neodymový magnet N52 s extra velkou magnetickou silou. Protiskluzový profil zajistí přesné zarovnání a větší soudržnost spojení. Kovový kryt je z hliníkové slitiny, která díky přidanému zinku zajišťuje tu nejpevnější možnou ochranu portů. Kabely jsou ochráněny dvojitým krytím. To se skládá z TPU obložení a nylonové svrchni tkaniny. 90 měděných vodičů v izolaci. A navíc díky plochému tvaru se odolný kabel nezamotává.


Na světě je odhadem přes 5 bilionů USB a USB-C portů. S kabelem inCharge vám můžou úplně všechny posloužit k nabíjení vašeho zařízení. Jednou pro vždy tak elegantně vyřešíte problém s vybitou baterií - a nejen to: inCharge je připraven i na přenos dat a synchronizaci vašich zařázení.

Patentovaný design kabelu inCharge 6 umožňuje nabíjet jakéhokoliv přenosné zařízení z jakéhokoliv zdroje. Vstup obsahuje USB a USB-C konektory, výstup pak duální konektor, který obsahuje Lightning a MicroUSB, a k tomu USB-C konektor.Jednou z nejatraktivnějších funkcí inCharge 6 Max je možnost přenosu energie z připojeného USB-C mobilu. Pokud není v dosahu vhodný adaptér nebo port, můžete k dobití vašeho telefonu využít jiný, nebo třeba bezdrátová sluchátka nebo jakékoli jiné zařízení.