Invoxia Smart Tracker -G.P.S.

Invoxia Smart Tracker -G.P.S.

Invoxia je trackovací zařízení, které funguje na základě síťě Sigfox, která se šíří pomocí rozhlasových frekvencí. Jeji dosah je cca 40km. Tracker tak využijete v mnoha situacích. Po nabití vydrží 6 měsíců. Přehledná aplikace Vám usnadní sledování
Kód: NEOSIXTRPE001 EAN: 3700689800300 Part No.: IX-LWT1-IVX-001
2 699 Kč
2 231 Kč bez DPH
Prodej na splátky
Splátková kalkulačka
Skladová dostupnost
Centrální skladInvoxia GPS Tracker

Už žádné obavy.Máte obavy ze ztráty zavazadla na dovolené? Jste nervózní, když necháváte kolo nebo skútr v centru města? Máme pro vás elegantní řešení v podobě GPS lokátoru Invoxia GPS Tracker. Přijímač GPS Tracker využijete v mnoha situacích. Bez použití mobilní sítě, spárovaný s aplikací se stane strážcem vašich zavazadel a blízkých. Detaily o poloze předmětu uvidíte, i když se bude tracker pohybovat v uzavřené budově. Vše uvidíte na detailní mapě s popisky.
 

Jak GPS lokátor Invoxia funguje?

V aplikaci si můžete nadefinovat bezpečnostní zóny a související oznámení při jejím překročení. Zároveň můžete živě sledovat trasu lokátoru, včetně podrobných detailů, jako je například čas, rychlost nebo způsob dopravy. Dosah ve volném terénu je až 40 km. V příměstském prostředí 15 km a ve městě 2,5 km a samozřejmostí je plně zabezpečený komunikační kanál.Diskrétní tracker se hodí do jakýchkoli situací. Využijete ho během cestování ve vaší tašce, můžete ho umístit pod sedadlo skútru, do auta, kabelky nebo dětského batohu. Ať už jste zapomnětliví nebo se často pohybujete v hustě zalidněných místech, budete mít o všem přehled díky aplikaci ve vašem chytrém telefonu.

GPS Tracker vydrží na jedno nabití až 6 měsíců v závislosti na intenzitě používání. Jakmile klesne nabití baterie pod 20% objeví se notifikace v aplikaci. Tracker se nabijí méně než hodinu přes micro USB kabel, který je součástí balení.


  

Provoz lokátoru v síti Sigfox.

Na rozdíl od jiných GPS lokátorů nepotřebujete k provozu síť mobilního operátora - k dispozici je vám nízkonapěťová síť Sigfox s plným pokrytím v České republice a na Slovensku.

Cena GPS Trackeru zahrnuje využívání sítě Sigfox po dobu 3 let. Následně stojí přístup ke službě 9.99 EUR ročně. Předplatné si zajistíte prostřednictvím aplikace.