iOttie iTap Wireless Fast Charging Magnetic Mount

iOttie iTap Wireless Fast Charging Magnetic Mount

Univerzální držák do auta s možností připevnění na palubní desku nebo čelní sklo. Držák podporuje bezdrátové nabíjení Qi. Magnetické uchycení pomocí přiložených magnetů nebrání bezdrátovému dobíjení. Součástí balení je kabel a autonabíječka.
Kód: APOSIOWFMM001 EAN: 852306006398 Part No.: HLCRIO133
1 849 Kč
1 528 Kč bez DPH
Prodej na splátky
Splátková kalkulačka
Skladová dostupnost
SKLADEM

iOttie iTap Wireless Fast Charging Magnetic Mount

Magnetický držák.


Univerzální magnetický držák, u kterého výrobce chytře spojuje držák a stojánek s bezdrátovým nabíjením pro váš smartphone. To je iOttie iTap Wireless Fast Charging Magnetic Mount, který jednoduše připevníte na palubní desku či čelní sklo vašeho vozu pomocí silné přísavky. Držák umožňuje pohodlné sledování navigace a zároveň bezdrátové nabíjení smartphonu s certifikací Qi. To vám zajistí plně nabité zařízení i při jeho neustálém používání.

Držák iOttie iTap Wireless Fast Charging Magnetic Mount disponuje velmi praktickým magnetickým systémem přichycení, kdy jen stačí nalepit na záda vašeho mobilního telefonu tenkou destičku. Její velmi silné čtyři magnety pak zajistí udržení zařízení i při náročnější jízdě a díky LED indikátoru budete mít vždy přehled o stavu nabití.

V balení naleznete 2ks 1 mm tenké kovové podložky, kterou jednoduše nalepíte na ochranné pouzdro nebo přímo na tělo telefonu. Tím si zajistíte bezdrátové nabíjení. Telefon tak nemusíte vyndávat z krytu, stačí ho jen umístit blízko magnetického držáku a během okamžiku vznikne spojení. Součástí balení je i microUSB kabel a autonabíječka.