iPad Air Smart Keyboard CZ - "10,5"

iPad Air Smart Keyboard CZ - "10,5"

Smart Keyboard spojuje celou paletu nových technologií a materiálů. Má klávesy plné velikosti a připojuje se k iPadu přes Smart Connector.Smart Keyboard stačí připojit a začít psát. "Klávesnice je plně kompatibilní i s iPadem Pro 10,5"!
Kód: POBRAPIPPR957 EAN: 190198371515 Part No.: MPTL2CZ/A
4 790 Kč
3 959 Kč bez DPH
Prodej na splátky
Splátková kalkulačka
Skladová dostupnost
SKLADEMSmart Keyboard Folio

Plnohodnotná klávesnice.Nové Smart Keyboard Folio slouží jako klávesnice plné velikosti na příjemné psaní, kdykoli potřebuješ. A zároveň je to odolný, lehký kryt, který chrání váš 10,5palcový iPad Pro zepředu i zezadu. Jen ho k novému iPadu Pro připneš a můžeš psát.
 

Úplně nově navržené.

Smart Keyboard Folio se magneticky přichycuje k zadní straně iPadu Pro. Při nošení ho chrání zepředu i zezadu. A když potřebuješ psát, jednoduše ho rozložíš.

Nabízí dva úhly sledování - otevři a nastav si iPad Pro do jednoho ze dvou úhlů. Přesně na to, co děláš.Omotej si známé zkratky kolem prstu.

Pomocí panelu zkratek na obrazovce nastavíš pár klepnutími tučné písmo, kurzívu nebo podtržení - anebo třeba zkopíruješ a vložíš text. Klávesovými zkratkami přepneš mezi aplikacemi, otevřeš hledání a další. Navíc můžeš ovládat aplikace jejich vlastními zkratkami. V jakékoli aplikaci, která klávesové zkratky podporuje, stačí podržet stisknutou klávesu Command a zobrazí se jejich přehled.


  

Spojení s iPadem Pro ti hned docvakne.

Smart Keyboard Folio obsahuje nápadité technologie, které se obejdou bez přepínačů, konektorů a párování. Jen ho připni a začni psát. Když ho odepneš, znovu se automaticky objeví klávesnice na obrazovce. Smart Connector totiž mezi iPadem Pro a Smart Keyboardem Folio přenáší data i napájení. Bez baterií a nabíjení.

Automaticky se probudí, když jdeš na věc. Když Smart Keyboard Folio otevřeš, iPad Pro se probudí. Zavřením ho uspíš. Takže se můžeš hned dát do toho, do čeho potřebuješ.Obecné
  • Barva: Černá
  • Typ: Klávesnice
  • Určení: Pro tablet
Vlastnosti
  • Aktivní prvky