iPad Pro 10,5 Wi-Fi 256GB - Rose Gold

iPad Pro 10,5 Wi-Fi 256GB - Rose Gold

Nový iPad Pro udivuje obrovským výkonem a s čipem A10X Fusion je výkonnější než většina notebooků. Přepracovaný Retina displej s podporou obnovovací frekvence 120Hz. S použitím Apple Pencil nebo SmartKeyboard se iPad Pro stává moderním počítačem.
Kód: POTBAPIP71974 EAN: 190198314093 Part No.: MPF22FD/A
-11 % 22 990 Kč
20 390 Kč
16 851 Kč bez DPH
Prodej na splátky
Splátková kalkulačka
Skladová dostupnost
Centrální sklad
OC Aupark Hradec Králové
OC Chodov PrahaiPad Pro 10,5"

Cokoli ti jde od ruky, teď umíš líp.iPad Pro s 10,5palcovou úhlopříčkou jemného displeje s rozlišením 2224 x 1668 pixelů je skvělým společníkem pro práci i zábavu. Procesor Apple A10X zvládne všechny náročné aplikace a činnosti. K ruce vám může být Apple Pencil a zadní 12megapixelová kamera s přední 7megapixelovou dokáže pomoct nejen při pořizování skvělých fotek. To vše s intuitivním systémem iOS a v krásném designu.
 

Plynulý displej s 120Hz obnovovací frekvencí.

Retina displej ještě Apple vylepšil a dodal mu vysokou obnovovací frekvenci. Ta zajišťuje plynulý pohyb i když třeba jen přecházíte mezi obrazovkami na ploše. 10,5palcová obrazovka navíc vyniká skvělým podáním barev a jasem 600 nitů.Vše zvládne levou zadní.

Výkon iPadu Pro je na dnešní dobu velkolepý a s procesorem Apple A10X Fusion, který má dokonce 6 jader zvládnete opravdu cokoliv. Od střihu videa ve 4K rozlišení, tvorbu komplexních grafických dokumentů po prezentace. Oproti předchozí generaci je výkon o 30 % vyšší.


  

Kouzelný Apple Pencil.

Do iPadu můžete zapisovat poznámky jako na papír. Apple Pencil se drží stejně přirozeně jako obyčejná tužka. Umožní vám ale daleko více využití a nabídne i speciální nástroje.Dvě kamery pro skvělé fotky a krásná videa.

Přední a zadní kamera udělají parádní fotky a natočí skvělá videa. Hodí se ale i na skenování dokumentů, videohovory přes FaceTime nebo projektování interiérů v rozšířené realitě pomocí specializovaných aplikací.


  

Nejpokročilejší mobilní operační systém.

Nejvyspělejší, nejvíc intuitivní i nejbezpečnější operační mobilní systém. To je iOS. Nejnovější funkce jako Dock, přetahování, multitasking nebo Obraz v obraze dokáží z iPadu vyždímat maximum a vy budete s prací dříve hotoví.Minimalistický design.

Úžasně štíhlý s 6,1 mm a 10,5palcovou úhlopříčkou displeje představuje vrcholné zařízení. Zvolit si můžete mezi čtyřmi barevnými variantami a to zlatou, stříbrnou, vesmírně šedou a růžovou.