iPad Pro 10,5 Wi-Fi 64GB - Space Grey

iPad Pro 10,5 Wi-Fi 64GB - Space Grey

Nový iPad Pro udivuje obrovským výkonem a s čipem A10X Fusion je výkonnější než většina notebooků. Přepracovaný Retina displej s podporou obnovovací frekvence 120Hz. S použitím Apple Pencil nebo SmartKeyboard se iPad Pro stává moderním počítačem.
Kód: POTBAPIP71966 EAN: 190198470744 Part No.: MQDT2FD/A
16 890 Kč
13 959 Kč bez DPH

Prodej ukončen
iPad Pro 10,5"

Cokoli ti jde od ruky, teď umíš líp.iPad Pro s 10,5palcovou úhlopříčkou jemného displeje s rozlišením 2224 x 1668 pixelů je skvělým společníkem pro práci i zábavu. Procesor Apple A10X zvládne všechny náročné aplikace a činnosti. K ruce vám může být Apple Pencil a zadní 12megapixelová kamera s přední 7megapixelovou dokáže pomoct nejen při pořizování skvělých fotek. To vše s intuitivním systémem iOS a v krásném designu.
 

Plynulý displej s 120Hz obnovovací frekvencí.

Retina displej ještě Apple vylepšil a dodal mu vysokou obnovovací frekvenci. Ta zajišťuje plynulý pohyb i když třeba jen přecházíte mezi obrazovkami na ploše. 10,5palcová obrazovka navíc vyniká skvělým podáním barev a jasem 600 nitů.Vše zvládne levou zadní.

Výkon iPadu Pro je na dnešní dobu velkolepý a s procesorem Apple A10X Fusion, který má dokonce 6 jader zvládnete opravdu cokoliv. Od střihu videa ve 4K rozlišení, tvorbu komplexních grafických dokumentů po prezentace. Oproti předchozí generaci je výkon o 30 % vyšší.


  

Kouzelný Apple Pencil.

Do iPadu můžete zapisovat poznámky jako na papír. Apple Pencil se drží stejně přirozeně jako obyčejná tužka. Umožní vám ale daleko více využití a nabídne i speciální nástroje.Dvě kamery pro skvělé fotky a krásná videa.

Přední a zadní kamera udělají parádní fotky a natočí skvělá videa. Hodí se ale i na skenování dokumentů, videohovory přes FaceTime nebo projektování interiérů v rozšířené realitě pomocí specializovaných aplikací.


  

Nejpokročilejší mobilní operační systém.

Nejvyspělejší, nejvíc intuitivní i nejbezpečnější operační mobilní systém. To je iOS. Nejnovější funkce jako Dock, přetahování, multitasking nebo Obraz v obraze dokáží z iPadu vyždímat maximum a vy budete s prací dříve hotoví.Minimalistický design.

Úžasně štíhlý s 6,1 mm a 10,5palcovou úhlopříčkou displeje představuje vrcholné zařízení. Zvolit si můžete mezi čtyřmi barevnými variantami a to zlatou, stříbrnou, vesmírně šedou a růžovou.