iPad Smart Cover - Midnight Blue 7. gen.

iPad Smart Cover - Midnight Blue 7. gen.

Lehký, odolný Smart Cover chrání obrazovku iPadu, aniž by zakrýval jeho zadní stranu z hliníku. Magnetický pant Smart Coveru k iPadu dokonale přílne a drží ho na místě. Otevřením iPad probudíte, zavřením iPad uspíte.
Kód: POBRAPIPAD992 EAN: 190198445827 Part No.: MQ4P2ZM/A
1 190 Kč
983 Kč bez DPH

Prodej ukončen
Smart Cover

Pro iPad.Tenký, čistý design. Lehký, odolný Smart Cover chrání obrazovku iPadu, aniž by zakrýval jeho zadní stranu z hliníku. iPad tak stále vypadá a působí jako iPad - jen s drobnou ochrannou vrstvou navíc.

Polyuretanový design. Smart Cover je vyrobený z polyuretanu. Na vnitřní straně má jemnou podšívku z barevně sladěného mikrovlákna, která pomáhá udržovat displej čistý.

Magnetické spojení. Magnetický pant Smart Coveru k iPadu dokonale přilne a drží ho na místě.

Stojánek pro psaní na klávesnici. Smart Cover nejen chrání, ale slouží i jako stojánek pro psaní na klávesnici. Stačí ho složit a iPad se nakloní do pozice pohodlné pro psaní.

Probudí při otevření. Uspí při zavření. Když Smart Cover otevřeš, iPad se jako kouzlem probudí. Zavři ho a iPad se automaticky uspí.

Stojánek pro FaceTime a filmy. Trojitým přeložením uděláš ze Smart Coveru ideální stojánek pro videohovory FaceTime nebo sledování filmů.