iPad Wi-Fi + Cellular 128GB - Gold

iPad Wi-Fi + Cellular 128GB - Gold

iPad s 9,7" IPS Retina displejem, rozlišení 2048 x 1536, procesor Apple A10, RAM 4 GB, interní paměť 128 GB, Touch ID, zadní fotoaparát 8 Mpx a přední 1,2 Mpx, LTE, WiFi, BT 4.2, Lightning port, podpora Apple Pencil 1gen.
Kód: POTBAPIP62942 EAN: 190198724229 Part No.: MRM22FD/A
iPad - Home Office - detail
14 990 Kč
12 388 Kč bez DPH

Prodej ukončen
iPad

Vyrovná se počítači.9,7palcový iPad je skvělým vstupem do říše Apple tabletů. Nabízí Retina displej s vysokým rozlišením a výkonem, který stačí i na ty nejnáročnější aplikace. Ani střih 4K videa nebude problém. Podpora Apple Pencil rozšiřuje možnosti využití a zabezpečení obstará Touch ID. Bez vašeho prstu se tak do iPadu nikdo nedostane.
 

Výkon, který stačí i na střih 4K videa.

Čtyřjádrový procesor Apple A10 bohatě stačí na všechny náročné aplikace. Přes 3,3 miliardy tranzistorů zajistí plynulý pohyb při hraní graficky náročných her, podporu rozšířené reality i pohodlný střih 4K videa.Kde nestačí prsty, pomůže Apple Pencil.

Do iPadu můžete zapisovat poznámky jako na papír. Apple Pencil se drží stejně přirozeně jako obyčejná tužka. Umožní vám ale daleko více využití a nabídne i speciální nástroje.


  

Dokonalé barvy na dokonalém displeji.

Perfektní zobrazení 9,7palcového displeje s rozlišením 1048 x 1536 pixelů je jen začátek. Velká obrazovka dokáže rozpoznávat i mnoho druhů gest. Je proto radost se ho dotýkat a přesně o to jde.Dvě kamery pro skvělé fotky a krásná videa.

Přední a zadní kamera udělají parádní fotky a natočí skvělá videa. Hodí se ale i na skenování dokumentů, videohovory přes FaceTime nebo projektování interiérů v rozšířené realitě pomocí specializovaných aplikací.


  

Tenký design s odolným tělem.

Neváží ani půl kila a s tloušťkou 7,5 mm je připravený na cestování. Hliníková konstrukce vydrží i tvrdší pády a horší zacházení. Na vás už je jenom, zda chcete stříbrný, vesmírně šedý, nebo zlatý.Bezpečí s Touch ID.

Už nikdy si nemusíte pamatovat číselné heslo. Teď vše zvládnete jen za pomoci otisku vašeho prstu. Stačí ho přiložit a iPad se odemkne, nakoupíte aplikace v App Store, zamknete textovou poznámku, nebo si zobrazíte všechna důležitá hesla hezky pohromadě.