iPhone 6s Plus 32GB Space Grey

iPhone 6s Plus 32GB Space Grey

iPhone s 5,5" Retina HD displejem, rozlišení 1920 x 1080, procesor Apple A9, RAM 2 GB, interní paměť 32 GB, Touch ID, 3D Touch, zadní fotoaparát s optickým zoomem 12Mpx a přední 5Mpx, optická stabilizace, GPS, LTE, BT 4.2, NFC
Kód: MTOSAPIP6S131 EAN: 190198060747 Part No.: MN2V2CN/A
10 490 Kč
8 669 Kč bez DPH

Prodej ukončen




iPhone 6s Plus

Změnilo se jenom všechno.



iPhone 6s Plus je stylový chytrý telefon se zaobleným designem a s 5,5palcovým Retina HD displejem, který můžete odemykat pomocí čtečky otisků prstů Touch ID. Nabízí 2jádrový procesor Apple A9 s 64bitovou architekturou, který je doplněný pohybovým koprocesorem M9, 12megapixelovým fotoaparátem se světelností f/2.2 a optickou stabilizací obrazu a 5megapixelovým čelním fotoaparátem se světelností f/2.2.





Budiž světlo.

Díky systému iOS a koprocesoru M9 se vám displej telefonu rozsvítí kdykoli jej zvednete. Jakmile jej položíte, opět zhasne. K rozsvěcení tak není třeba mačkat žádné tlačítko a díky 3D Touch displeji můžete odpovědět na většinu notifikací přímo ze zamčené obrazovky. Ta má rozlišení Retina HD a vzhledem ke své jemnosti na ní při používání telefonu neuvidíte jediný pixel.



Tlačítko s Touch ID.

Tlačítko plochy neslouží jen pro návrat na domovskou obrazovku systému iOS. Obsahuje totiž zabezpečení pojmenované jako Touch ID. Po jeho stisku ověří otisk prstu a na základě toho buď iPhone 6s Plus odemkne, nebo jej ponechá uzamčený. To samozřejmě, když prst nepatří majiteli telefonu. Reakce je přitom okamžitá, naskenováno můžete mít až pět prstů.







Optická stabilizace.

Širokoúhlý objektiv se skládá z několika členů, mezi kterými je i ten infračervený, má rozlišení 12 MPx a 29mm čočku s clonou f/2.2. K tomu disponuje optickou stabilizací obrazu, s jejíž pomocí budou vaše snímky ještě ostřejší, než kdy dřív. Přední kamera je pak osazena 5megapixelovým snímačem s 31mm čočkou také s clonou f/2.2. iPhone 6s Plus zvládá natáčet i kvalitní 4K video při 30 snímcích za sekundu, pořizovat Live Photos a nabízí režimy jako jsou časosběr či panorama.



Dostupný rychlík.

iPhone 6s Plus obsahuje procesor A9, který má dvě jádra. Ty mu poskytují dostatečný výkon k tomu, aby utáhl i moderní aplikace a graficky náročné hry. I když už telefon nepatří mezi nejnovější stroje, díky optimalizaci iOS s ním můžete bez přílišného zadýchání provádět veškeré akce, jako s novějšími generacemi. Do karet mu navíc hraje i jeho nižší cena.







Baterie s vysokou kapacitou.

Oproti svému menšímu bratříčkovi má iPhone 6s Plus kapacitu jeho baterie 2 750mAh. Díky této hodnotě s vámi udrží krok po celý den, ať už se pohybujete kdekoli. Volat zvládne až 24 hodin, na internetu s ním můžete surfovat 12, video přehrávat také 12 a zvuk pak až 80 hodin.