iPhone 7 128GB Silver

iPhone 7 128GB Silver

iPhone s 4,7" Retina HD displejem, rozlišení 1334 x 750, procesor Apple A10 Fusion, RAM 2 GB, interní paměť 128 GB, Touch ID, zadní fotoaparát s optickým zoomem 12Mpx a přední 7Mpx, optická stabilizace, GPS, LTE, BT 4.2, NFC, IP67
Kód: MTOSAPIP7X052 EAN: 190198068620 Part No.: MN932CN/A
10 799 Kč
8 925 Kč bez DPH

Prodej ukončen
iPhone 7

Dramaticky rozvíjí nejdůležitější aspekty iPhonu.iPhone 7 je stylový chytrý telefon se zaobleným designem a s 4,7palcovým Retina HD displejem, který můžete odemykat pomocí čtečky otisků prstů Touch ID. Nabízí 4jádrový procesor Apple A10 Fusion s 64bitovou architekturou, 12megapixelovým fotoaparátem se světelností f/1.8 a 7megapixelovým čelním fotoaparátem se světelností f/2.2. Vyjma pohybového koprocesoru M10 nabízí telefon ještě stereo reproduktory a stupeň krytí IP67.

Budiž světlo.

Díky systému iOS a koprocesoru M10 se vám displej telefonu rozsvítí kdykoli jej zvednete. Jakmile jej položíte, opět zhasne. K rozsvěcení tak není třeba mačkat žádné tlačítko a díky 3D Touch displeji můžete odpovědět na většinu notifikací přímo ze zamčené obrazovky. Ta má rozlišení Retina HD a vzhledem ke své jemnosti na ní při používání telefonu neuvidíte jediný pixel. Navíc poskytuje širší barevný gamut, čímž nabízí jasnější a živější barvy.Tlačítko, které není tlačítkem.

Tlačítko plochy, ač se tak tváří, tlačítkem není. Po jeho stisku by vám to ale ani nepřišlo. O odezvu se totiž stará Taptic engine, který vám interakci sděluje jemnými a velice realistickými vibracemi. Reakce je okamžitá, stejně jako odemčení telefonu pomocí do tlačítka implementovaného snímače Touch ID. Odezvu navíc získáváte napříč celým systémem iOS, takže i v aplikacích a hrách.Déšť, sníh, vítr ani prach už nevadí.

Díky tomu, že je tlačítko plochy v telefonu iPhone 7 senzorické, může být telefon voděodolný a to ve standardu IP67. Odolnost byla zvýšena i odstraněním 3,5mm jack konektoru pro klasická sluchátka (redukce je obsažena v balení), stejně jako utěsněním tlačítek hlasitosti a toho pro vypnutí či zapnutí zařízení. Aby do útrob telefonu nepronikla žádná vlhkost, nachází se těsnění i kolem slotu pro kartu SIM. Celkové odolnosti pomáhá i precizní zpracování, které je ze skla a kovu.Optická stabilizace.

Širokoúhlý objektiv se skládá ze šesti členů, mezi kterými je i ten infračervený, má rozlišení 12 MPx a 28mm čočku s clonou f/1.8. Obsahuje také optickou stabilizaci objektivu (OIS) a je krytý safírovým sklem. Ať už tedy budete pořizovat snímky v jakoukoli denní dobu, vždy budou příkladně ostré. Přední kamera je pak osazena 7megapixelovým snímačem s 32mm čočkou s clonou f/2.2.Na krátké klipy i celé filmy.

iPhone 7 umí 4K video při 30 fps. 1080p HD video zaznamenává při 30 nebo 60 fps. Zpomalené video pak zvládá v rozlišení 1080p při 120 snímcích za sekundu, nebo v kvalitě 720p při 240 snímcích za sekundu. Optická stabilizace obrazu však funguje nejen v režimu fotoaparátu, ale i při natáčení videosekvencí. Vaše záběry tak nebudou roztřesené a budou vypadat jako od profesionála.Rychlík s výkonem čtyř jader.

Telefon iPhone 7 obsahuje procesor A10, který má čtyři jádra, kdy dvě jsou úsporná a dvě optimalizovaná pro vysoký výkon. Standardně vám tak telefon poběží na ta úsporná, když je ale třeba přidat, zapojí ta zbývající. Bez zadýchání tak můžete hrát náročné hry, stejně jako se pohybovat v rozšířené realitě.