iPhone 7, 8, SE Smart Battery Case - (PRODUCT)RED

iPhone 7 8, SE Smart Battery Case - (PRODUCT)RED

Smart Battery Case je navržený k prodloužení výdrže baterie a ochraně iPhonu 7. Vnitřní výstelka z jemného mikrovlákna pomáhá iPhone chránit, zatímco pant z měkkého elastomeru umožňuje pouzdro snadno nasadit a zase sundat.
Kód: APPSAPBCIP703 EAN: 190198007803 Part No.: MN022ZM/A
3 999 Kč
3 305 Kč bez DPH
Prodej na splátky
Splátková kalkulačka
Skladová dostupnost
NENÍ SKLADEMSmart Battery CaseSmart Battery Case, zkonstruovaný exkluzivně pro iPhone 7, nabízí ještě delší výdrž baterie a výbornou ochranu. Vnitřní výstelka z jemného mikrovlákla pomáhá iPhone chránit. A vnější hedvábně jemný povrch silikonu se příjemně drží. Pant z měkkého elastomeru umožňuje pouzdro snadno nasadit a zase sundat.

iPhone a pouzdro s baterií se nabíjí současně. Získáš prodlouženou dobu hovorů až 26 hodin, používání internetu v síti LTE až 22 hodin a ještě delší dobu přehrávání zvuku a videa. Při nasazeném pouzdru Smart Battery Case se stav inteligentní baterie zobrazuje na zamčené obrazovce iPhonu a v Oznamovacím centru, takže přesně víš, kolik energie ti zbývá.

Kryt podporuje doplňky s konektorem Lightning, například USB kabel s konektorem Lightning (dodávaný s iPhonem) nebo iPhone Lightning Dock (prodává se zvlášť).

Obecné
  • Barva: Červená
  • Materiál: Silikon
  • Pružnost pouzdra: Tvrdé
  • Typ: Pouzdro s baterií
  • Určení: Pro mobilní telefon
Vlastnosti
  • Kompatibilita s bezdrátovým nabíjením