iPhone SE 32GB Space Grey

iPhone SE 32GB Space Grey

iPhone SE je vůbec nejvýkonnější 4palcový telefon. Při jeho vývoji jsme vyšli z oblíbeného designu a přidali celou řadu inovací, které má iPhone 6s.Výsledkem je iPhone, který klame tělem.
Kód: MTOSAPIPSE031 EAN: 190198292209 Part No.: MP822CS/A
7 490 Kč
6 190 Kč bez DPH

Prodej ukončen
iPhone SE

Vyrostl. A zůstal malý.iPhone SE je stylový chytrý telefon se 4palcovým Retina displejem, který můžete odemykat pomocí čtečky otisků prstů Touch ID. Nabízí 2jádrový procesor Apple A9 s 64bitovou architekturou, který je doplněný pohybovým koprocesorem M9, 12megapixelovým fotoaparátem se světelností f/2.2 a 1,2megapixelovým čelním fotoaparátem se světelností f/2.4.

Klame tělem.

iPhone SE je tak malý a tak výkonný. Mnozí uživatelé stále upřednostňují menší telefony před těmi s obřími úhlopříčkami displejů. Přesně pro ně je zde tento model. Nabízí 4palcový Retina displej, který je usazen do hliníkového těla vycházejícího z nesmírně populární generace 5 a 5s.Tlačítko s Touch ID.

Tlačítko plochy neslouží jen pro návrat na domovskou obrazovku systému iOS. Obsahuje totiž zabezpečení pojmenované jako Touch ID. Po jeho stisku ověří otisk prstu a na základě toho buď iPhone SE odemkne, nebo jej ponechá uzamčený. To samozřejmě, když prst nepatří majiteli telefonu. Reakce je přitom okamžitá, naskenováno můžete mít až pět prstů.Fotografické schopnosti na úrovni.

Širokoúhlý objektiv se skládá z několika členů, mezi kterými je i ten infračervený, má rozlišení 12 MPx a 29mm čočku s clonou f/2.2. Přední kamera je pak osazena 1,2megapixelovým snímačem s 31mm čočkou s clonou f/2.4. iPhone SE zvládá natáčet i kvalitní 4K video při 30 snímcích za sekundu a nabízí režimy jako jsou časosběr či panorama.Live Photos.

Live Photos vdechnou vašim fotografiím život. Tato funkce totiž oživuje vaše fotky pohybem a zvukem. Stačí k tomu na statickém snímku dlouze podržet prst a promítne se vám pod ním pár sekund před a po pořízení fotografie. Vaše vzpomínky tak zůstanou doslova jako živé.Nejvýkonnější 4palcový telefon.

iPhone SE obsahuje procesor A9, který má dvě jádra. Ty mu poskytují dostatečný výkon k tomu, aby utáhl i moderní aplikace a graficky náročné hry. I když už telefon nepatří mezi nejnovější stroje, díky optimalizaci iOS s ním můžete bez přílišného zadýchání provádět veškeré akce, jako s novějšími generacemi. Do karet mu navíc hraje i jeho nižší cena a nesmírně kompaktní rozměry.