iPod touch 32GB - Pink

iPod touch 32GB - Pink

Špičkový multimediální iPod určený nejen pro přehrávání MP3 hudby, s dotykovým displejem velikosti 4" s rozlišením 1136 x 640 pixelů, podpora videoformátů, integrovány dva fotoaparáty a mikrofon, bluetooth 4.1, WiFi, baterie s výdrží až 40 hodin.
Kód: AVMPAPTO00056 EAN: 888462352161 Part No.: MKHQ2HC/A
6 090 Kč
5 033 Kč bez DPH

Prodej ukončen
iPod touch

Vaše hudba. Všude s vámi.iPod touch je stylový chytrý multimediální přehrávač s 4palcovým Retina displejem, který nabízí procesor Apple A8 s 64bitovou architekturou, 8megapixelový fotoaparát se světelností f/2.4 a 1,2megapixelový čelní fotoaparát se světelností f/2.2. Vyjma pohybového koprocesoru M8 nabízí ještě všechny možnosti moderního systému iOS 11.

Nejlepší přehrávač.

iPod touch je především přehrávač. Můžete s ním tedy nosit celou vaší hudební sbírku ve své kapse. Díky využití služby Apple Music získáte nepřebernou knihovnu vaší oblíbené hudby, ale také objevíte novou. 45 milionů skladeb je jistě dostatek hudby na jakoukoli situaci. Díky možnosti off-line poslechu si ji pak můžete vychutnat i kdekoli na cestách.Skutečně velká zábava.

Displej, kterým je iPod touch osazen, má úhlopříčku 4 palce. Díky jeho Retina rozlišení je tak jemný, že na něm při používání neuvidíte jediný pixel. Vše je na něm ostré, živé a dokonalé. Ať už tedy hrajete hry, sledujete filmy a seriály nebo si prohlížíte své fotografie, budete z něho uchváceni.Skvělé foto i video.

Fotoaparát iPodu touch nabízí pětičlenný 8 MPx objektiv s clonou f/2.4. Obsahuje hybridní infračervený filtr, automatickou stabilizaci obrazu, vylepšené rozpoznávání obličejů i režimy jako jsou HDR, sekvenční snímání nebo možnost pořídit panoramatický snímek o velikosti až 43 MPx. Navíc můžete natáčet i zpomalené video v kvalitě 720p při 120 snímcích za sekundu.A8, M8 a Metal.

Díky 64bitovému čipu A8, který je doplněný pohybovým koprocesorem M8, je grafický výkon iPodu touch na takové úrovni, že si s ním vychutnáte všechny hry nainstalované z App Storu do sytosti. Díky technologii Metal, která umožňuje vyvíjet vysoce působivé tituly srovnatelné s hrami pro konzole, se dočkáte opravdu komplexních vizuálních efektů.Vyspělé bezdrátové technologie.

I když iPod touch nedisponuje možností vložení karty SIM, kdykoli jste na signálu Wi-Fi, můžete jej využívat jako každý moderní telefon. Lze s ním volat přes FaceTime, posílat textové zprávy, publikovat fotky na sociální sítě či sledovat online videa. To vše díky vyspělým bezdrátovým technologiím. Nechcete-li se pak svazovat dráty sluchátek, díky podpoře technologie Bluetooth ve verzi 4.1 můžete použít ta bezdrátová.iOS 11.

iPod touch je díky operačnímu systému iOS 11 inteligentnější a osobitější než kdy předtím. Umožní vám využívat všechny moderní funkce známé z telefonů iPhone nebo tabletů iPad a to v tak malém těle multimediálního přehrávače, jakým iPod touch je. Jeho tloušťka pouhých 6,1 milimetrů vás totiž ohromí. Tak malé zařízení vám poskytne tolik možností. Hodí se prostě ke všemu.