Kód: HAVVIRBRM6050
Produktové číslo: M613840

iRobot Braava jet m6

Robotický mop na úklid všech typů tvrdých podlah • kamerová navigace iAdapt 3.0 s inteligentním mapováním Imprint a technologií vSLAM • funkce Imprint Link • Premium jet Spray • funkce virtuální zdi • neomezená velikost uklízené plochy • možnost suchého úklidu • komunikace s robotickými vysavači iRobot Roomba sérií i, s a 900 • dva režimy úklidu • program SPOT pro lokální úklid • senzory proti nárazu a pádu ze schodů • Wi-Fi připojení • dobíjení během úklidu • baterie Li-Ion

Detailní popis
16 999 Kč
14 049 Kč bez DPH

Robotický mop iRobot Braava jet m6

  • Inovativní kamerová navigace iAdapt 3.0 neustále monitoruje okolí
  • Technologie vSLAM podporuje brilantní orientaci prostoru i úklid neomezeně velkých ploch
  • Špičkově sladěná spolupráce s robotickými vysavači iRobot série s, i a 900
  • Inteligentní technologie Precision Jet Spray
  • 2 způsoby vytírání – mokré nebo suché
  • Možnost rozšířeného ovládání v aplikaci iRobot HOME
  • Šikovné funkce Keep Out Zones a Virtuální zeď
  • Variabilní čisticí podložky a 445ml nádržka na vodu
  • Zdolává přechodové lišty
  • Automatické nabíjení

Domov jako ze škatulky

iRobot Braava jet m6 je špičkový profesionál v úklidu všech druhů tvrdých podlah a díky inovativní kamerové navigaci iAdapt 3.0 se brilantně orientuje v prostoru, hravě rozeznává překážky i různé druhy nábytku a zcela samostatně nastavuje nejefektivnější způsob mopování. Plocha úklidu je naprosto neomezená a k dispozici máte 2 režimy vytírání – mokré a suché. V případě intenzivního vlhkého vytírání zvládne iRobot Braava jet m6 na jeden zátah pokrýt plochu 92 m² a křišťálově čisté podlahy po sobě zanechá dokonce i při použití obyčejné vody. Pro ještě lepší výsledky však doporučujeme přidat do nádržky (o objemu 445 ml) i speciální čisticí prostředek. Braava Jet m6 dokonale spolupracuje se všemi robotickými vysavači iRobot série s, i a 900 – jakmile vysavač vysaje, automaticky odešle signál mopu, který okamžitě zahájí vytírání.

Nepřekonatelně přesný

Robotický mop iRobot Braava jet m6 rozeznává zásluhou inteligentního mapování Imprint jednotlivé místnosti, a vy si tak můžete vždy pohodlně vybrat konkrétní prostory, kdy a kde má robot uklidit - třeba po večeři v okolí kuchyňské linky & po příchodu dětí ze školy zase ve vstupní hale. Unikátní edge design mopu garantuje precizní úklid a hladký pohyb i v těsném okolí nábytku, v prostorech pod ním či v rozích místností. Široké spektrum inteligentních senzorů zamezuje nežádoucímu kontaktu s koberci, kolizím s okolními předměty či pádům z vyvýšených míst. iRobot Braava jet m6 disponuje neobyčejně přesnou sprejovou tryskou, se kterou během mokrého mopování nanáší vodu na podlahu – její důmyslné zpracování zaručuje, že voda nikdy nezasáhne nábytek, stěny či prostory pod schody. Pro maximálně efektivní a komfortní úklid.

Se špínou je amen

iRobot Braava jet m6 pracuje během mokrého mopování s jedinečnými podložkami z nasákavých vláken a skvěle se vypořádává s odolnými a přilepenými nečistotami, špínou i kuchyňskou mastnotou. Pro suché vytírání & zametání jsou k dispozici také speciální podložky, které prostřednictvím elektrostatické energie perfektně sbírají chlupy, prach a podobné nečistoty. Oba druhy podložek jsou omyvatelné a opakovaně použitelné. iRobot Braava jet m6 je plný vychytávek a pro dokonalý úklid vymezeného úseku do 1 m² nabízí šikovný program SPOT, který je nedocenitelný zejména v případech, kdy se vám v kuchyni rozlije například mléko. Samozřejmostí je i funkce automatického nabíjení či dobíjení v průběhu úklidu - Braava jet m6 si sám hlídá stav baterie a je-li to nutné, zamíří k nabíjecí stanici. Po dobití bude v úklidu pokračovat přesně tam, kde přestal.

iRobot HOME

Robotický mop iRobot Braava Jet m6 disponuje zabudovanou Wi-Fi a je plně ovladatelný přes mobilní aplikaci iRobot HOME (dostupná pro Android i iOS). Ta je plně lokalizovaná do češtiny a při používání vám otevře netušené možnosti ve všem, co se pojí s úklidem. Ovládejte svého iRobota Braava Jet m6 i když nejste doma, uložte si až 10 rozličných map několika místností své domácnosti, pojmenujte je a nastavte jim hranice. S aplikací si snadno nastavíte i odložený úklid na jakýkoliv čas i den v týdnu, nebo můžete využít režim dvojitého úklidu pro maximální hygienu. Zatoulá-li se vám mop, vždy ho snadno najdete; také můžete procházet historii úklidových cyklů, sledovat stav baterie, omrknout instruktážní videa nebo v případě potřeby navštívit centrum nápovědy.

Další funkce a vlastnosti

iRobot Braava Jet m6 vám na mapě v mobilní aplikaci umožní výběr neomezeného počtu míst, jež si přejete při úklidu vynechat. Funkce Keep Out Zones limituje minimální velikost takových zón od 60×60 cm, konkrétní výsek však můžete nastavit i za využití Virtuální zdi - iRobot Braava Jet m6 si vytvoří pomyslnou překážku, kterou nepřekročí. To je k nezaplacení třeba při úklidu kolem křehkých a drahocenných předmětů nebo elektrických kabelů. Samozřejmostí je i funkce Halo, která okolo virtuální zdi přidá ještě ochranné pole (výborná věc zase pro prostory, v nichž se nachází např. miska s vodou pro vaše domácí mazlíčky). Obsah balení: Braava jet m6, 1× nabíjecí základna s podložkou, 2× jednorázová utěrka pro mokrý úklid, 1× jednorázová utěrka pro suchý úklid, 1× opakovatelně použitelné čisticí podložky, 1× vzorek čisticího prostředku a 1× baterie Braava jet m6.

Vyobrazení je pouze ilustrativní.

Způsob dobití

Typ baterie Li-ion
Čas nabíjení (h) 3
Kapacita baterie (mAh) 1775
Typ napájení Akumulátorové
Doba provozu na jedno nabití (min) 120

Pokročilé

Hladina hluku (dB) 50

Senzory

Senzor proti nárazu Ano
Senzor proti pádu ze schodů Ano

Obecné

Typ vysavače Robotický mop
Barevné provedení Bílá
Hloubka (mm) 252
Hmotnost (kg) 2,2
Šířka (mm) 270
Výška (mm) 90

Vlastnosti

Wi-Fi - ovládání pomocí telefonu Ano
Bluetooth Ano

Příslušenství

Dokovací stanice Ano
Mopovací textilie Ano