Kód: HAVVIRR698050
Produktové číslo: R698040

iRobot Roomba 698

Robotický vysavač s navigací iAdapt • úklid všech typů tvrdých podlah i koberců • senzory proti pádům a nárazům • uklidí na ploše do 100 m² • 3stupňový čisticí systém AeroForce • brilantní separace jemného prachu a alergenů • HEPA filtrace • možnost plánování úklidu & správy uklízených místností v aplikaci iRobot HOME • systémy Dirt Detect a Antitangle • 420ml omyvatelný koš na nečistoty • výkonná 1 800mAh Li-Ion baterie s 90min výdrží • doba nabíjení: 2 h

Detailní popis
Skladem
st 30. 11.  u Vás neboihned na 0 prodejnách
4 499 Kč
3 718 Kč bez DPH

Robotický vysavač iRobot Roomba 698

  • Navigace iAdapt neustále monitorující okolí
  • Úklid všech typů tvrdých podlah i koberců
  • Senzory proti nárazům a pádům z vyvýšených míst
  • 3stupňový čisticí systém AeroForce brilantně separuje i ten nejjemnější prach
  • Uklidí na ploše do 100 m²
  • Systémy Dirt Detect a Antitangle
  • Možnost rozšířeného ovládání přes aplikaci iRobot HOME
  • Až 90min provoz na jedno nabití
  • Elegantní design

iRobot Roomba 698 uklidí všude

Roomba 698 je neskutečný pracant a skvěle uklidí na všech typech tvrdých podlah i kobercích s hustým vlasem. Pokrývá plochy do 100 m² a v provozu vydrží až 90 min na jedno nabití. Robotický vysavač iRobot Roomba 698 má v rukávu několik praktických vychytávek, jimiž maximalizuje standard každodenního úklidu – z těch nejzásadnějších zmíníme akustickou detekci nečistot (Dirt Detect), systém proti zamotání do kabelů (Antitangle) nebo funkci automatického nabíjení.

Neustále ve střehu

Robotický vysavač iRobot Roomba 698 se pyšní inovativní navigací iAdapt, která neustále snímá okolí; vyhodnocuje okolní objekty, jako je třeba nábytek, a zcela samostatně volí vždy tu nejlepší techniku úklidu. Zásluhou inteligentních pohybů pracuje Roomba 698 naprosto hladce a orientuje se dokonale pružně v místnostech všech tvarů. V jeho výbavě samozřejmě nechybí množství důmyslných senzorů zamezujících kolizím či pádům z vyvýšených míst. Výrobce měl na paměti také maximálně bezpečný a šetrný úklid, a proto osadil robotický vysavač jedinečným nárazníkem se zpomaleným dotykem, jenž snadno identifikuje zdánlivě překážející objekty, jako jsou závěsy či přehozy přes postel, a který je také výjimečně ohleduplný vůči okolním předmětům.

Ani sebemenší zrnko prachu nemá šanci

Hlavní chloubou vysavače iRobot Roomba 698 je inovativní 3stupňový čisticí systém s propracovanými rotačními kartáči, který během úklidu vytváří silný cyklonový efekt. Sestava dvou (proti sobě rotujících) kartáčů ve spolupráci s bočním kartáčkem efektivně sbírá a separuje i ten nejtitěrnější prach, a to i z obtížně přístupných míst, jako jsou rohy místností či prostory pod nábytkem. Nadupaný motor si hravě poradí i s nejurputnějšími nečistotami, které na tvrdých podlahách nažene přímo do sběrného koše (objem 420 ml; omyvatelný); probíhá-li úklid na kobercích, Roomba 698 ještě před separací nepořádku důkladně pročistí všechna kobercová vlákna.

Získejte maximální kontrolu

Robotický vysavač iRobot Roomba 698 disponuje zabudovanou Wi-Fi a je plně ovladatelný přes mobilní aplikaci iRobot HOME (dostupná pro Android i iOS). Ta je plně lokalizovaná do češtinya při používání vám otevře netušené možnosti ve všem, co se pojí s úklidem. Ovládejte svého iRobota 698 i když nejste doma, uložte si až 10 rozličných map několika místností své domácnosti, pojmenujte je a nastavte jim hranice. S aplikací si snadno nastavíte i odložený úklid na jakýkoliv čas i den v týdnu, nebo můžete využít režim dvojitého úklidu pro maximální hygienu. Zatoulá-li se vám vysavač, vždy ho snadno najdete; bude-li potřebovat vysypat koš či vyčistit kartáč, rovněž vás aplikace upozorní. Také můžete procházet historii úklidových cyklů, sledovat stav baterie, omrknout instruktážní videa nebo v případě potřeby navštívit centrum nápovědy.

Úklid v novém tisíciletí

Výčet dovedností robotického vysavače iRobot Roomba 698 zdaleka nekončí. Jistě znáte situace, kdy se vám například v kuchyni rozsype cukr a vy potřebujete uklidnit jen malý konkrétní prostor. Pro tyto případy je tu šikovný program SPOT – ten promění iRobota mrknutím oka v pomyslnou dvojici "smetáček & lopatka" a brilantně uklidí vymezený úsek o rozměru třeba jen 1 m². Další výbornou funkcí je Halo, neboli virtuální zeď, prostřednictvím níž snadno vytvoříte neviditelnou bariéru, přes kterou iRobot Roomba 698 nepřejede. Výborná věc zejména v blízkosti drahocenných a křehkých objektů.

Další funkce a vlastnosti

iRobot Roomba 698 je vysavačem mimořádně inteligentním – sám neustále monitoruje hladinu dobití baterie a je-li potřeba, automaticky vyrazí do nabíjecí stanice. Jakmile šťávu doplní, bude s úklidem pokračovat přesně tam, kde skončil. Obsah balení: součástí dodávky je mimo robotický vysavač 698 také nabíjecí základna a Li-Ion baterie.

Vyobrazení je pouze ilustrativní.

Pokročilé

Čas vysávání (min) 90
Hladina hluku (dB) 58

Určení pro povrchy

Vhodný na koberce Ano
Vhodný pro tvrdé podlahy Ano
Vhodný pro všechny povrchy Ano

Způsob dobití

Typ baterie Li-ion
Čas nabíjení (h) 2
Typ napájení Akumulátorové
Doba provozu na jedno nabití (min) 90

Určení

Na zvířecí chlupy Ano
Na čištění koberců Ano

Senzory

Senzor proti nárazu Ano
Senzor proti pádu ze schodů Ano
Senzor namotání kabelu Ano

Obecné

Typ vysavače Robotický vysavač
Automatické dobíjení Ano
Barevné provedení Stříbrná
Hloubka (mm) 340
Hmotnost (kg) 3,6
Objem nádoby na prach (litr) 0,6
Šířka (mm) 340
Výška (mm) 92

Vlastnosti

Dotykové ovládání na těle Ano
Vlastní aplikace pro smartphone Ano

Funkce

Auto Stop proti převrácení Ano
Pokračování v úklidu po samostaném dobití baterie Ano
Detekce znečištěných míst Ano

Příslušenství

Dokovací stanice Ano