Kód: HAVVIRRI3X050
Produktové číslo: I315840

iRobot Roomba i3 (Neutral 3158)

Robotický vysavač s opto-mechanickou gyroskopickou navigací • vhodný na všechny typy tvrdých podlah i koberce • uklidí na neomezeně velké ploše • 3stupňový čisticí systém AeroForce • skvěle si poradí i se zvířecími chlupy • chytré senzory zamezující pádům & kolizím • možnost rozšířeného ovládání s aplikací iRobot HOME • jedinečný ID Nucleus design připomínající textil • schopnost spolupráce s robotickým mopem Braava • kompatibilní s čisticí stanicí Clean Base • 75min provozní doba

Detailní popis
Skladem
po 12. 12.  u Vás neboihned na 0 prodejnách
8 999 Kč
7 437 Kč bez DPH

Robotický vysavač iRobot Roomba i3 Neutral

  • Inteligentní opto-mechanická gyroskopická navigace
  • Mistrovský úklid všech typů tvrdých podlah i koberců
  • Pokryje neomezeně velkou plochu
  • Vhodný i pro alergiky
  • Možnost rozšířeného ovládání s mobilní aplikací
  • Charakteristický design připomínající textil
  • Schopnost chytré spolupráce s robotickým mopem Braava
  • Kompatibilní s čisticí stanicí Clean Base (není součástí)

S nepořádkem nemá slitování

Robotický vysavač iRobot Roomba i3 Neutral je neskutečný pracant a skvěle uklidí na všech typech tvrdých podlah i kobercích s hustým vlasem. Pokrývá neomezeně velké plochy a v provozu vydrží až 75 min na jedno nabití. Hravě se vypořádá i s chlupy po domácích mazlíčcích a je velmi vhodný do domácností obývaných alergiky či rodinami s malými dětmi. iRobot i3 Neutral má v rukávu několik praktických vychytávek, jimiž maximalizuje standard každodenního úklidu – z těch nejzásadnějších zmíníme akustickou detekci nečistot (Dirt Detect), systém proti zamotání do kabelů (Antitangle) nebo funkci automatického nabíjení.

Dovedený k dokonalosti

Robotický vysavač iRobot Roomba i3 Neutral se pyšní inovativní opto-mechanickou gyroskopickou navigací, která neustále snímá okolí; učí se; vyhodnocuje okolní objekty, jako je třeba nábytek, a zcela samostatně volí vždy tu nejlepší techniku úklidu. Zásluhou systematického a chytrého pohybu bez náhodných či zbytečných cest pracuje Roomba i3 Neutral naprosto hladce a orientuje se dokonale pružně v místnostech všech tvarů. V jeho výbavě samozřejmě nechybí množství důmyslných senzorů zamezujících kolizím či pádům z vyvýšených míst. Výrobce měl na paměti také maximálně bezpečný a šetrný úklid, a proto osadil robotický vysavač jedinečným nárazníkem se zpomaleným dotykem, jenž snadno identifikuje zdánlivě překážející objekty, jako jsou závěsy či přehozy přes postel, a který je také výjimečně ohleduplný vůči okolním předmětům.

Ani nejtitěrnější zrníčko prachu nemá šanci

Hlavní chloubou vysavače iRobot Roomba i3 Neutral je inovativní 3stupňový čisticí systém s propracovanými rotačními kartáči, který během úklidu vytváří silný cyklonový efekt. Sestava dvou (proti sobě rotujících) kartáčů ve spolupráci s bočním kartáčkem efektivně sbírá a separuje i ten nejtitěrnější prach, a to i z obtížně přístupných míst, jako jsou rohy místností či prostory pod nábytkem. Nadupaný motor si hravě poradí i s nejurputnějšími nečistotami, které na tvrdých podlahách nažene přímo do sběrného koše (objem 400 ml; omyvatelný); probíhá-li úklid na kobercích, Roomba i3 Neutral ještě před separací nepořádku důkladně pročistí všechna kobercová vlákna.

Úklid 21. století

Výčet dovedností robotického vysavače iRobot Roomba i3 Neutral zdaleka nekončí. Jistě znáte situace, kdy se vám například v kuchyni rozsype cukr a vy potřebujete uklidnit jen malý konkrétní prostor. Pro tyto případy je tu šikovný program SPOT – ten promění iRobota mrknutím oka v pomyslnou dvojici "smetáček & lopatka" a brilantně uklidí vymezený úsek o rozměru třeba jen 1 m². Další výbornou funkcí je Halo, neboli virtuální zeď, prostřednictvím níž snadno vytvoříte neviditelnou bariéru, přes kterou iRobot Roomba i3 Neutral nepřejede. Výborná věc zejména v blízkosti drahocenných a křehkých objektů.

Objevte nevídané možnosti

Robotický vysavač iRobot Roomba i3 Neutral disponuje zabudovanou Wi-Fi a je plně ovladatelný přes mobilní aplikaci iRobot HOME (dostupná pro Android i iOS). Ta je plně lokalizovaná do češtiny a při používání vám otevře netušené možnosti ve všem, co se pojí s úklidem. Ovládejte svého iRobota i3 Neutral i když nejste doma, uložte si až 10 rozličných map několika místností své domácnosti, pojmenujte je a nastavte jim hranice. S aplikací si snadno nastavíte i odložený úklid na jakýkoliv čas i den v týdnu, nebo můžete využít režim dvojitého úklidu pro maximální hygienu. Zatoulá-li se vám vysavač, vždy ho snadno najdete; bude-li potřebovat vysypat koš či vyčistit kartáč, rovněž vás aplikace upozorní. Také můžete procházet historii úklidových cyklů, sledovat stav baterie, omrknout instruktážní videa nebo v případě potřeby navštívit centrum nápovědy.

Připraven na další spolupráci

iRobot Roomba i3 Neutral disponuje technologií Imprint Link a je připraven na zcela hladkou spolupráci s robotickým mopem Braava – po každém vysávání vyšle mopu pokyn a ten ihned vyrazí vytírat. Tak komplexní a brilantně sladěnou symfonii jste ještě neviděli. Robotický vysavač iRobot Roomba i3 Neutral je rovněž plně kompatibilní s čisticí stanicí Clean Base (není součástí). Dokoupíte-li ji, i3 Neutral do ní vždy sám zajede v případě zaplněného sběrného koše a automaticky se vysype. Sáček ve stanici Clean Base pojme až 30 sběrných košů vysavače, takže si můžete dopřávat neobyčejně komfortní a zcela bezstarostný úklid po opravdu dlouhou dobu. Stanice i celý proces vysypávání nečistot jsou důkladně promyšleny – vše probíhá maximálně hygienicky, a prachu či alergenům je absolutně znemožněn únik zpět do okolí.

Další funkce a vlastnosti

Robotický vysavač iRobot i3 Neutral je vysavačem mimořádně inteligentním – sám neustále monitoruje hladinu dobití baterie a je-li potřeba, automaticky vyrazí do nabíjecí stanice. Jakmile šťávu doplní, bude s úklidem pokračovat přesně tam, kde skončil. Robot je rovněž kompatibilní s hlasovými asistenty Amazon Alexa a Google Assistant, a umožňuje tak ještě intuitivnější ovládání. Třešničkou na dortu je pak jedinečný design ID Nucleus, který strukturou připomíná textil, a jenž zcela harmonicky zapadne do jakékoliv domácnosti. Jeho povrch vyniká rovněž výbornou rezistencí proti ulpívání otisků prstů. Obsah balení: součástí dodávky je mimo robotický vysavač i3 také nabíjecí základna, Li-Ion baterie a náhradní filtr AeroForce.

Vyobrazení je pouze ilustrativní.

Pokročilé

Čas vysávání (min) 75
Hladina hluku (dB) 58

Určení pro povrchy

Vhodný na koberce Ano
Vhodný pro tvrdé podlahy Ano
Vhodný pro všechny povrchy Ano

Způsob dobití

Typ baterie Li-ion
Čas nabíjení (h) 1,5
Kapacita baterie (mAh) 1800
Typ napájení Akumulátorové

Určení

Na zvířecí chlupy Ano
Na čištění koberců Ano

Senzory

Senzor proti nárazu Ano
Senzor proti pádu ze schodů Ano

Druh filtru

HEPA filtr Ano

Obecné

Typ vysavače Robotický vysavač
Barevné provedení Černá
Hloubka (mm) 340
Hmotnost (kg) 3,18
Objem nádoby na prach (litr) 0,4
Šířka (mm) 340
Výška (mm) 92

Vlastnosti

Dotykové ovládání na těle Ano
Indikátor plného koše Ano
Wi-Fi - ovládání pomocí telefonu Ano

Funkce

Auto Stop proti převrácení Ano
Čištění na místě (Spot Clean) Ano
Pokračování v úklidu po samostaném dobití baterie Ano

Příslušenství

Dokovací stanice Ano