Jabra TALK 35 Bluetooth přenosná HF sada, Black

Jabra TALK 35 Bluetooth přenosná HF sada, Black

Užívat si křišťálově čistá volání s funkcí HD Voice, 2mikrofonní technologii a výkonným potlačením šumu. Funkce HD umožňuje širokopásmové připojení hovorů, díky čemuž přináší bohatší zvukový zážitek. Doba volání do 6 hodin, pohotovostní doba do 9 dnů
Kód: ACHFJATALK350 EAN: 5707055045158 Part No.: BLUHFPJTALK35BK
1 590 Kč
1 314 Kč bez DPH
Prodej na splátky
Splátková kalkulačka
Skladová dostupnost
Centrální skladJabra Talk 35

Navrženo pro křišťálově čisté hovory s potlačením šumu.
 

HD Voice. Výkonné potlačení šumu.

Užívat si křišťálově čistá volání s funkcí HD Voice, 2mikrofonní technologii a výkonným potlačením šumu. Funkce HD umožňuje širokopásmové připojení hovorů, díky čemuž přináší bohatší zvukový zážitek. A díky naší 2mikrofonní technologii si výjimečnou kvalitu hovoru užije i osoba, se kterou mluvíte.Dlouhotrvající volání.

Díky výdrži baterie až 6 hodin pro volání a až 9 dní v pohotovostním režimu model Talk 35 přináší spolehlivá bezdrátová volání Bluetooth po celý den na jediné nabití.


  

Streamujte GPS a média.

Model Talk 35 dostane z vašich médií maximum, když vám umožní z mobilního telefonu bezdrátově streamovat pokyny GPS, hudbu i podcasty.Uživatelsky přizpůsobené nasazení pro celodenní pohodlí.

Vyberte si svůj oblíbený styl nošení s nástavci Ultimate Comfort EarGels, které se dodávají v mnoha velikostech a tvarech tak, abyste si mohli zařízení přizpůsobit pro celodenní pohodu.