LaCie ext.disk 2TB Porsche Design USB-C Gold

LaCie ext.disk 2TB Porsche Design USB-C Gold

Lehký 2.5" pevný disk s rychlým rozhraním USB 3.0 a výbornou kombinací designu a výkonu. Vysoká odolnost, hliníkové pouzdro s pamětí 2TB. Externí disk navržen pro Mac.
Kód: POHDLCPODE011 EAN: 763649078846 Part No.: STFD2000403
2 890 Kč
2 388 Kč bez DPH
Prodej na splátky
Splátková kalkulačka
Skladová dostupnost
Centrální sklad
OC Aupark Hradec Králové
OC Chodov PrahaLaCie

Externí disky Porsche Design.Ze spolupráce, která se zrodila v roce 2003, se vrcholná technická firma a ikonický designový dům vydaly na novou funkční výpravu. Externí disky LaCie Porsche Design spojují moderní technologii LaCie s dokonalým stylem od Porsche Design.

USB-C: Není jen nové. Je to budoucnost. Díky USB-C pracují externí disky LaCie Porsche Design s jakýmkoli počítačem - s tím, který již vlastníte, nebo s tím, který máte na svém seznamu přání.1. Počítače s USB-C jako další generace. U USB-C už nebudete řešit, kde je nahoře, a kde je dole. Každé zapojení je správné.

2. Každý PC nebo Mac s USB 3.0. Připojte externí disk LaCie ke každému počítači pomocí přibaleného adaptéru.

3. Rychlý přenos dat. S rychlostí 5 Gb/s můžete přetahovat soubory a zálohovat snadno a rychle.Prostor pro minulost i budoucnost. Externí disky LaCie Porsche Design nabízí ve své kategorii nejvyšší možné úložné kapacity, které vám poskytují dostatek prostoru pro vaše digitální data.Vizuální čistota, čistě užitečná. Moderní, minimalistický styl externích disků LaCie Porsche Design odráží praktický design. Celohliníkové tělo je lehké, ale také pevné. Zaoblené rohy, vysoce leštěné zkosené hrany a pískovaná povrchová úprava se spolu spojují a tvoří výrazně moderní styl Porsche Design.