Leef iAccess3 ios microSD card reader

Leef iAccess3 ios microSD card reader

Unikátní zařízení - čtečka paměťových karet pro iOS zařízení - iPhone, iPad a iPod - zvěčte paměť iPhone dle svého uvážení - záleží jen na velkosti microSD karty, kterou si pořídíte.
Kód: FTCKLFLIAC051 EAN: 855284005919 Part No.: LIAC30KK000A1
299 Kč
247 Kč bez DPH
Prodej na splátky
Splátková kalkulačka
Skladová dostupnost
NENÍ SKLADEM

Leef iAccess 3

Čtečka microSD karet.
Rozšiřte svou paměťovou kapacitu

Čtečka karet Leef iAccess3 je ideálním řešením pro každého náročného uživatele zařízení s operačním systémem iOS. Pokud máte problémy s věčným nedostatkem paměti u svého mobilního zařízení, s touto praktickou čtečkou můžete tento nedostatek jednou pro vždy vyřešit.


Pohodlná, mobilní, kompaktní

Čtečka karet Leef iAccess3 se plně přizpůsobuje požadavkům moderního mobilního uživatele, který chce být stále v pohybu a současně vždy připojen a mít k dispozici všechna potřebná data. Díky kompaktním rozměrům vám nebude tato čtečka nikdy zaclánět!Vždy připraven

Chcete na dovolené nebo výletě natáčet nebo fotit, ale nechce se vám kvůli tomu mazat data, která máte uložená v mobilním zařízení. Díky čtečce Leef iAccess3 už nikdy nebudete muset nic mazat a budete mít vždy dostatek paměti, abyste mohli pohotově natočit nebo nafotit, co vás zaujme.


Upravujte a sdílejte kdekoli a kdykoli

Chtěli jste někdy rychle zobrazit náhled, vytvořit klip nebo sdílet své záběry z kamery? Aplikace iAccess 3 umožňuje prohlížet a upravovat obsah z karty microSD, abyste mohli rychle dostat své nejlepší videa na váš iPhone nebo iPad. Nabízí rychlý náhled, inteligentní ořezání a možnost okamžitého sdílení.Obecné
  • Typ paměťové karty: Ostatní
  • Typ připojení: lightning
  • Adaptér pro klasickou SD kartu